Starptautiskā Kosmetoloģijas koledža saņem otru augstāko kredīta novērtējumu

“Šajā sarežģītajā Covid 19 pandēmijas laikā  ir ļoti būtiska sasniegumu un kvalitatīvas informācijas atspoguļošana par uzņēmumu gan partneriem , gan klientiem, gan akcionāriem un lojālo darbinieku komandai. “Uzticības zīmogs” nodrošina jūsu partneriem, ka informācija par jums ir pareiza. Tas ir apstiprinājums, ka uzņēmuma reputācija ir caurskatāma un skaidra.

D&B ir jau teju 200 gadu pieredze. Esam pasaulē lielākais kredītinformācijas birojs  ar vairāk nekā 400 miljonu uzņēmumu ierakstu 220 pasaules valstīs un ar 6000 speciālistiem visā pasaulē,” tā ziņo SIA “Datu serviss”.

BISNODE LATVIJA ANALIZĒ DATUS PAR LATVIJAS UZŅĒMUMIEM NO OFICIĀLĀM LATVIJAS REPUBLIKAS DATU BĀZĒM, PARTNERIEM UN DAUDZIEM CITIEM ATVĒRTAJIEM AVOTIEM. NOVĒRTĒJUMA APRĒĶINĀ TIEK ŅEMTA VĒRĀ UZŅĒMUMU FAKTISKAIS STĀVOKLIS, VĒSTURE, FINANŠU DARBĪBAS REZULTĀTI UN MAKSĀJUMU UZVEDĪBA. VISU UZŅĒMUMU VĒRTĒJUMI TIEK ATJAUNINĀTI KATRU DIENU. VAIRĀK INFORMĀCIJAS: CREDITREPORTS.LV

APRĒĶINS BALSTĀS UZ VAIRĀK KĀ 10 DAŽĀDU AVOTU DATU BĀZĒM
Uzņēmumu reģistrs (UR), Valsts Ieņēmumu Dienests (VID), Centrālā statistikas pārvalde (CSP), vairāk kā 5 parādu piedziņas uzņēmumu dati (PausKonsults,Julianus,Conventus,Intrum,Coface) u.c.

AUGSTĀKAIS IESPĒJAMAIS UZŅĒMUMA NOVĒRTĒJUMS
Visaugstākais vērtējums ir tikai 4.3 % no Latvijas uzņēmumiem, otrs augstākais ir tikai 6,7 % un pozitīvs ir 53% . Kopā AAA – tie ir ekonomiskie un finanšu rādītāji, kuri Jūsu uzņēmumam ir ievērojami labāki par vidējiem rādītājiem valstī. Bez tam AAA liecina par labu kredītvēsturi un labu maksājumu disciplīnu.

%d bloggers like this: