Zinātņu doktors, lāzerterapijas un medicīniskās kosmetoloģijas speciālists no Polijas mūsu studentiem vadīs vieslekcijas mezoterapijā

Mūsu jaunā sadarbības partnere – Humanitāro zinātņu un ekonomikas universitāte Lodžā tika dibināta 1993. gadā. Tā ir viena no lielākajām nevalstiskajām augstākās izglītības iestādēm Polijā. 2007. gadā Universitāte ieguva tiesības piešķirt doktora grādus šādos priekšmetos: valodniecība humanitāro zinātņu katedrā, informācijas tehnoloģijas Tehnisko zinātņu katedrā un vizuālā māksla tēlotājmākslas katedrā. 2009. gadā Universitāte ieguva izcilo akadēmiskās un pētniecības universitātes statusu (poļu valodā: Akademia).

Universitātē ir vairāk nekā 20 fakultātes (šobrīd 24 studiju virzieni (1. un 2. pakāpes studijas)) un piedāvā plašu mācību priekšmetu izvēli, tai skaitā 5 kursus angļu valodā (tiek uzsākti vēl vairāki kursi). Studenti var izvēlēties apgūt kādu no vairāk nekā 100 kursiem. Kursu programmas tiek pastāvīgi atjauninātas atbilstoši tirgus prasībām. Atbilstoši Eiropas izglītības standartu prasībām AMA Lodžā realizē jaunu izglītības paradigmu, kuru raksturo jaunas metodes, jauns saturs, jauni mācībspēki.

Šajā Universitātē tiek piedāvāta arī kosmetoloģijas programma un tās Kosmetoloģijas un uzturzinātņu fakultātes dekāns Dr. Leszek Zakrzewski (PhD) 24.un 25.novembrī apmeklēs mūsu koledžu un pasniegs lekcijas par mezoterapiju.

Nedaudz par vieslektoru. Kā viņš pats saka, viņa aizraušanās ir estētiskās un lāzerterapijas procedūras. “Dr. Leszek Zakrzewski ir ilggadējs pētnieks un akadēmiskais pasniedzējs, tostarp kosmetoloģijā, māszinībās, dietoloģijā, psiholoģijā un pedagoģijā. Daudzu zinātnisku publikāciju autors, mācību grāmatas “Ādas anatomija un fizioloģijā” līdzautors. Vadītāja asistents doktora disertācijās medicīnas zinātņu un veselības zinātņu jomā. Viņš ir pabeidzis sertificētus kursus lāzerterapijas, mezoterapijas un filleru jomā, kā arī “Advanced Beauty Therapy Diploma Course” Mančestrā, Lielbritānijā. Viņš sadarbojas ar estētiskās medicīnas un kosmetoloģijas praktiķiem, kā arī preparātu piegādātājiem Korejā, Turcijā, Lietuvā, Vācijā, Austrijā un Lielbritānijā. Zinātniskās intereses koncentrējas uz ādas bojājumu etioloģiju, lāzerterapiju un mezoterapiju, elektrokoagulāciju. Viņu interesē arī uztura ietekme uz ādas novecošanas procesiem un jautājumi uz psiholoģijas, dietoloģijas, kosmetoloģijas un medicīnas robežas.”

Nu ko, tiekamies 25.novembrī lekcijās “Needle mesotherapy in cosmetology”, lai iegūtu jaunas zināšanas un paplašinātu savu redzeslauku. Vieslektors runā gan krievu valodā un angļu valodā. Uz tikšanos!

%d bloggers like this: