Pasniedzēja Dita Bērziņa Spānijā apgūst jaunas zināšanas maderoterpijā

No Erasmus+ peronāla pilnveides atgriezusies ir mūsu koledžas pasniedzēja Dita Bērziņa, kura pagājušo nedēļu stažējās Alikantē, Spānijā.

“Mobilitātē uz Spāniju uz salonu Begona Estilistas devos, lai gūtu priekšstatu par salonu darba organizāciju Spānijā, piedāvāto procedūru un pakalpojumu klāstu, kvalifikācijas prakses īstenošanu Spānijas salonos, apzinātu jaunu sadarbības partneru iespējamību ar Starptautisko Kosmetoloģijas koledžu un papildinātu savas zināšanas ķermeņa kosmētisko problēmu risināšanā un metožu pielietošanā. Begonja man sniedza meistarklasi Maderoterpijā, kas šobrīd visā Spānijā ir trenda procedūra ķermeņa apjoma un celulīta mazināšanai kā arī sejas un ķermeņa formu veidošanai. 

Mobilitātes laikā secināju, ka vēl lielāka uzmanībā jāpievērš studentu praktisko spēju attīstīšanai un veicināšanai, kritiskajai domāšanai un lēmumu pieņemšanai. Pasaulē nepārtraukti attīstās dažādas jaunas metodes dažādu kosmētisku problēmu risināšanai un šādas mobilitātes dod iespēju paskatīties kā un ar kādām metodēm strādā citās pasaules valstīs. Tas ir ļoti noderīgi profesionālajai pilnveidei gan man pašai, gan darbā ar studentiem.

Kolēģiem, kuri apsver iespēju doties mobilitātes programmā Erasmus+, noteikti ietektu nebaidīties un doties, jo tā ir nenovērējama pieredze gan komunikācijā svešvalodā, gan sadarbības veicināšanā, gan jaunu zināšanu un iespaidu gūšanā. Iespējams iepazīt dažādas zemes klimata un kultūras atšķirības.”

%d bloggers like this: