Koledža uzsāk ikmēneša staigāšanas izaicinājumus studentiem un personālam

Tā kā Starptautiskā Kosmetoloģijas koledža atbalsta veselīgu un aktīvu dzīvesveidu arī ikdienā, esam izveidojuši pirmo staigāšanas izaicinājumu šogad, kurš sāksies 15.janvārī un turpināsies visu janvāra mēnesi (17 dienas).

Izaicinājums ir ne tikai studentiem, bet arī visam koledžas personālam. Min. km dienā ir 5, maksimālie – 20 km. Uzskaitītas tiek tikai GPS pastaigas. Ieteicams – 1 pastaiga dienā (nedalot uz 3 gājieniem uz veikalu un atpakaļ).

Un kas ir izaicinājums bez balvām? Balvās: 3 dāvanu kartes 100 EUR vērtībā no Babor (profesionālā ķermeņa kosmētika gan sievietēm, gan vīriešiem) vai skaistumkopšanas pakalpojumu izmantošana mūsu mācību salonā.

Ikmēneša balvas tiek izlozētas no tiem dalībniekiem, kuri izaicinājuma laikā noies vismaz 85 km jeb tie ir 5 km dienā. Balvas attiecas tikai uz koledžas personālu vai studentiem, to identitāti pārbaudīsim pie balvu pasniegšanas.

Pieteikšanās izaicinājumam: https://www.mypacer.com/challenges/BNP1766?short_id=Joq16uM

 vai: Challenge Code: BNP1766, ja jau izmanto Pacer aplikāciju.

Informatīvi par tehniskām lietām:

  1. Uzsākot pastaigu, piespiest aplikācijā redzamo “kediņu” un GPS, izvēloties Walk vai Run, tad nospiest Start. Pēc pastaigas, nospiest Finish un Save Activity.
  2. Pacer aplikācija ir draudzīga Iphone telefonu izmantotājiem, pārējiem telefonu modeļiem tehniski jāveic būs pāris darbības, ja neredzēsim Jūsu ikdienas pastaigas (ar katru sazināsimies).
  3. Pārliecinaties, ka jūs savas pastaigas redziet publiski, tām būtu jāizskatās sekojoši (lai soļi ir atbilstoši noietiem vai noskrietiem km). Orientējoši vienā stundā var noiet 4-6 km, atkarībā no ātruma. Izaicinājumā ātrumu neņemam vērā. Var arī skriet.
  4. Pat, ja kāds dienā noskries vai noies vairāk kā 20 km, aplikācija tāpat ieskaitīs tikai 20 km.
  5. Ieteicams – 1 pastaiga dienā (nedalot uz 3 gājieniem uz veikalu un atpakaļ).

Ja ir jautājumi un neskaidrības, rakstiet Marikai Ģedertei uz Facebook Messanger vai Instagram.

Veiksmi visiem izaicinājumā!

%d bloggers like this: