13.aprīļa #Proday lektore Inga Velmere

Inga Velmere ir trenere jau vairāk kā 20 gadus, Myfitness trenere kopš 2008. gada un Rīgas Stradiņa Universitāte sporta un uztura katedrā – docētāja asistente. Inga ir ieguvusi maģistra grādu sporta pedagoģijā.

13.aprīlī #Proday Inga padalīsies ar savu pieredzi un zināšānām un aicinām uz lekciju – “Balanss sportā un uzturā – lai mēs vienmēr varētu būt formā”

“Uzskatu, ka tieši sports un uzturs ir tas vissvarīgais komponents veselam ķermenim, labai pašsajūtai. Man nav vairs astoņpadsmit gadi un saprotu, ka arī mans ķermenis nu jau uzvedas dažādi – reaģē slikti uz stresu, tiek ļoti fiziski pārslogots, un slikti restartējas. Tas liek meklēt risinājumus, un šeit man palīdzēja jaunas zināšanas par uzturu dzīves laikā, par visu lielajiem sievietes ķermeņa karaļiem – hormoniem. Daudzas atziņas kuras iegūtas no zinātniskās literatūras, ko par to visu saka dažādi speciālisti – ginekologi, uztura speciālisti, endokrinologi un sporta ārsti. Par hormonu balansu, par uzturu un uzturvielām tieši pielāgojot latviešu sezonas uzturam. Lai viss iederas ikdienā, tajā pašā laikā ieklausoties savā ķermenī un atpazīstot sajūtas. Jo es zinu, ka var justies un būt vesels pārkāpjot 20,30,40 gadu slieksni, vienīgi jāveic dažādas korekcijas gan uzturā, gan sportojot.”

Vairāk par Ingu Velmeri – https://ingavelmere.com/

Pieteikšanās #Proday šeit: https://docs.google.com/forms/d/1JeK8zquzRP23AlgrM_39n-tRmlVBUlQBx2m-sXYIqpE/edit

%d bloggers like this: