Jekaterina Gajevska sūta sveicienus no Kipras un paliek strādāt salonā patstāvīgi

Jekaterina uz Limasolu, Kipru devās pagājušā gada septembrī. Sākumā trīs mēnešus praktizējot SPA salonā «NatrueSpa», pēc tam pagarinot praksi vēl uz četriem mēnešiem salonā Lady Estetik.

“Es nolēmu palikt Kiprā, jo man patīk dzīvot pastāvīgā atvaļinājumā. Jebkurā dienā es varu aizbraukt uz jūru, uz kalniem, īrēt viesnīcu citā pilsētā un justies kā tūrists. Man patīk Vidusjūras kultūra, tā man ir ļoti tuva. Patīk, ka šeit viss ir ļoti viegli un mierīgi, neviens nesteidzas dzīvot. Kiprā ir 365 saulainas dienas. Bez saules es bieži biju nomākta, un šeit man pat nav laika skumt. Katru dienu pa mājas logiem es redzu palmas un klausos putnu dziedāšanu.

Sākumā es baidījos atrasties svešumā, kad nevienu nepazīsti. Bija pat neērti ieiet kafejnīcā, bija sajūta, ka esi iegājis svešā kompānijā. Bet tagad, jau pēc pusgada, esmu pilnībā iedzīvojies un jūtos kā mājās. Pēc tik ilga laika Kiprā esmu pieradusi pie kultūras, pie cilvēkiem. Jutos sevi droši šajā valstī. Šeit katra diena ka svētki. Neskatoties uz to, ka es strādāju uz pilnu slodzi, man pietiek laiks sev, sportam, ceļojumiem pa salu un t.t.

Salonā šobrīd es veicu sekojošas procedūras:

  • Sejas un ķermeņa lipomasāža ar aparātu LPG;
  • RF liftinga procedūra sejai un ķermenim;
  • Dermaclear – sejas tīrīšana ar aparātu;
  • Sejas mikrostāvas liftings;
  • Ķermeņa un sejas lāzerepilācija.”
%d bloggers like this: