Aicinām uz 18.maija #Proday kopā ar Olgu Zaikovsku

Olga Zaikovska ir dermatologs, Medicīnas zinātņu doktors, ārsts ar preventīvu pieeju dažādu dermatoloģisku problēmu ārstēšanā, kā arī preventīvās medicīnas piekritēja un atbalstītāja ikdienā. Mērķtiecīgs speciālists ar akurātu pieeju darbam, vēlmi mācīties un pilnveidoties. Klasisko
dermatoloģijas vērtību piekritēja ar padziļinātu interesi estētikas un antiage jomā. Eiropas
Dermatovenerologu asociācijas, Latvijas Dermatologu biedrības un Latvijas Dermoskopijas
biedrības locekle.

“Darbs medicīnas nozarē sākās jau mācoties 3. kursā Stradiņa universitātes Medicīnas fakultātē (PSKUS terapijas nodaļā nakts maiņās kā medmāsas asistents). Studiju laikā radās padziļināta interese par dermatoloģiju, apmeklēju un vadīju dermatoloģijas pulciņu slavenā prof. Jāņa Ķīša vadībā, kur uzrakstīju vairākus zinātniski- pētnieciskus darbus un piedalījos ar tiem vairākās starptautiskās konferencēs.
Mācoties 6. kursā tika apgūts kurss “Sejas kopšanas estētists” un uzreiz pēc tā pabeigšanas tika uzsāktas darba gaitas skaistuma institūtā Liora – vietā, kura uz to brīdi bija viena no progresīvākajām iestādēm Rīgā, kas specializējās tieši uz skaistumu “padziļināti” un daudzpusīgi. Sākotnēji ikdienā veicu vienkāršas kosmētiskās procedūras, bet pakāpeniski apguvu visdažādākās injekciju un aparāttehnoloģijas. Tālāk sekoja darbs sava skolotāja, prof. Jāņa Ķīša klīnikā, kur papildus “slīpēju” un padziļināju savas zināšanas un iemaņas klasiskajā dermatoloģijā, paralēli apguvu un sāku veikt kriolipolīzes procedūras, strādāju ar IPL, RF, CO2 un citām lāzeriekārtām.
Neskatoties uz intensīvu darbu klīnikā, mācībām rezidentūrā un doktorantūrā, 4 mēnešus pavadīju praksē Heidelbergas Ādas klīnikā, kas skaitās viena no labākām dermatoloģijas klīnikām Vācijā.
Pēc disertācijas aizstāvēšanas un dvīņu piedzimšanas manas intereses estētiskajā dermatoloģijā paplašinājās un es sāku strādāt klīnikā Era Esthetic- vietā, kur uz doto brīdi pieejams visplašākais aparatūras klāsts dermatoloģijas speciālistiem. Šobrīd veiksmīgi apvienoju darbu Era Esthetic klīnikā un savā privātpraksē.

Lekcija “Dermatologa un kosmētiķa sadarbība” trešdien, 18.maijāno plkst. 16:00 – 19:00.

  • kompetence, tās robežas;
  • populārākās procedūras (injekcijas un aparātprocedūras) –
    indikācijas, norise, rehabilitācija
  • sadarbība kā mērķis labākam, ātrākam un noturīgam
    rezultātam

Pieteikšanās uz #Proday šeit

%d