Lektore Krista Bucika Starptautiskā Masāžas olimpiādē kā žūrijas locekle pārstāv mūsu koledžu

No 10.-12.jūnijam Atēnās, Grieķijā norisinājās Starptautiskā masāžas olimpiāde, kuru organizēja Pasaules Masāžas Federācijas, savukārt, kuras oficiālie pārstāvji Latvijā esam mēs. Olimpiādē šogad mūsu koledžu žurijā pārstāvēja lektore Krista Aiga Bucika. Olimpiādē tika pārstāvētas 38 valstis. Dalībnieki sacentās 5 disciplīnās – ārstnieciskajā, sporta, rietumu, austrumu un spa masāžās.

Kā atzīst Krista: “Kā žūrijas locekle es piedalījos ārstnieciskās un sporta masāžas grupu vērtēšanā. Sacensības norisinājās 2 dienas, un sacensību noslēgumā bija apbalvošanas ceremonija. Būt žūrijā šādā pasākumā ir liels izaicinājums, jo tajā piedalījās dalībnieki no visas pasaules, un, lai arī masāžas nosaukums ir, piemēram, ārstnieciskā masāža, tās interpretācija starp dažādām tautām var būt ļoti dažāda. 

Piedaloties šādā pasākumā rodas iespēja izveidot kontaktus ar speciālistiem no tuvām un tālām vietām, apmainīties ar pieredzi, pārrunāt potenciālo sadarbību nākotnē, kā arī smelties iedvesmu turpmākajam darbam, jo redzot tik daudz talantīgus speciālistus, neizbēgami rodas vēlme turpināt pilnveidot un paplašināt savas zināšanas, jo mācību iespējas ir nebeidzamas.”

%d bloggers like this: