Starptautiskās sadarbības koordinators dalās ar savu pieredzi BIP (Blended Intensive Program) organizēšanā Bulgārijā

Erasmus+ mobilitātēs dodas ne tikai mūsu koledžas studenti, bet arī personāls, tostarp arī vispārējais.

Veiksmīgās BIP (Blended Intensive Program) programmas organizēšanas rezultātā, tepat pie mums koledžā jūnija beigās, starptautiskās sadarbības koordinators Mudassir Arafat tika uzaicināts uz Sofijas Medicīnas Universitāti augusta sākumā, lai dalīties ar mūsu labo pieredzi.

Atgādinām, ka uz nākamo īstermiņa studiju mobilitāti (BIP) Polijā septembra beigās dodas mūsu koledžas 9 studentes.

Kā atzīst Mudassir: “Mana mobilitāte Sofijā (Bulgārija) bija ļoti produktīva, jo kā starptautisko attiecību koordinatoram man bija iespēja uzzināt daudzus īstermiņa mobilitātes programmu aspektus no dažādiem Erasmus+ koordinatoriem no dažādām universitātēm un to, kā motivēt studentus un darbiniekus piedalīties tajā. Mobilitāte man arī deva iespēju redzēt un pieredzēt jaunu valsti un satikt jaunus cilvēkus.

Erasmus+ personāla attīstības mobilitāte man bija patiesi interesanta, jo savā koledžā esmu atbildīgs par Erasmus+ BIP programmu izstrādi un organizēšanu. Šī mobilitāte man ir ļoti palīdzējusi uzzināt vairāk par tehniskajiem aspektiem un dažādu ECT piešķiršanu stundās. Tas man palīdzēja atrast jaunus inovatīvus veidus, kā motivēt darbiniekus un studentus Erasmus+ programmām un mobilitātēm un kā sagatavot ziņojumus par šādām programmām. Personīgi es uzzināju vairāk par bulgāru kultūrām un tradīcijām, tas man deva ieskatu par dažādu kultūru un tradīciju līdzāspastāvēšanu Eiropas kontinentā.”

Viss Mudassir pieredzes stāsts ir atrodams šeit: https://skk.lv/erasmus/pieredzes-stasti/

%d bloggers like this: