Koledžas lektores un administrācija apciemo mūsu četras praktikantes Krētā un novērtē prakses vietas

Šī gada sakumā noslēdzām līgumu ar lielāko prakses devēju Grieķijā Aegeo SPA, kur uz Krētu jau šovasar praksē devās mūsu 4 studentes. Mūsu koledžas direktore kopā ar lektorēm devās uz Krētu, lai apciemotu ne tikai mūsu praktikantes un iepazītos ar prakses vietām, bet arī lai personīgi tiktos ar uzņēmumu, ar kuru noslēdzām līgumu. Uzņēmumam ir vairāk kā 300 luksusa SPA saloni ne tikai uz populārākajām Grieķijas salām, bet arī Kiprā un Bulgārijā kalnu kūrortos. Aegeo SPA ir daudzu kvalitātes balvu ieguvusi profesionāla organizācija.

Erasmus+ mobilitāte deva iespēju klātienē tikties ar Aegeo SPA prakses devējiem, lai izvērtētu prakses gaitu, darba apstākļus un tiktos ar studentiem un uzklausīt viņu pieredzi izejot praksi SPA centros un zināšanu bāzi veicot praksi Aegoe SPA.

Kā atzīst koledžas direktore Inguna Kaļķe: “Pēc ERASMUS+ vizītes Aegeo SPA ir nostiprinājusies pārliecība par pareizu izvēli sadarboties ar vadošajiem SPA centriem Eiropā, kas dod lielu pieredzi studentiem studiju laikā, lai izprastu profesijas nozīmību un nepieciešamās zināšanas veicot procedūras, komunikācijas prasmes, pārdošanas un vides ilgtspējas izpratnes nozīmību darbā veselības aprūpes jomā utt.”

Dace Rihtere: “Man kā profesionālim bija ļoti interesanti aplūkot un iedvesmoties, kā uzņēmums organizē SPA darbību, kādas procedūras piedāvā un uzzināt, kuras procedūras ir populārākās. Ir, protams, arī lietas, kas, manuprāt, līdz galam nav izdomāts un uz ko uzņēmumam vēl būtu tiekties, lai meistari, kas tur strādā, būtu pavisam apmierināti. Arī strādājot kā lektorei, tas ir svarīgs moments, jo palīdz izprast uz ko motivēt tiekties un mācīties arī studentam un, kas ir tā labā prakse, no kuras varam iedvesmoties mācīt un mācīties.”

Dana Dimante: “Mobilitātē Krētā, es kā Starptautiskās Kosmetoloģijas koledžas lektore redzēju, kur studentes iziet praksi. Bija interesanti saprast, kā viss process notiek, kad studentes izvēlas prakses vietu un, kas palīdz tālāk. Man bija ļoti patīkami satikt AEGEO SPAS pārstāves, kuras palīdz SKK studentēm ar mājvietām un iekārto SPA, kur notiks prakse. SKK praktikantes pirms tam paraksta līgumus, kur sīki un smalki noteikts, cik h strādā, cik atpūšas. No Starptautiskās Kosmetoloģijas koledžas pašlaik Krētā atrodas 4 studentes. Katra no studentēm strādā SPA, katra savā. Studentēm dzīvošanu nodrošina AEGEO SPA, kā arī vienu reizi dienā pusdienas. Mūsu studentes strādā 4 lielos 5 zvaigžņu viesnīcu SPA, mobilitātes ietvaros apmeklējām visus šos SPA.”

%d