Atklāts bērnu rotaļu stūrītis koledžas telpās

Jaunais studiju gads ir sagatavojis pārsteigumus mūsu pašiem mazākajiem apmeklētājiem no 3-14 gadu vecumam. Sabiedrības integrācijas fonda organizētās programmas grantu projekta “Ģimenei draudzīga darbavieta” Nr. 2022.LV/ĢDDV/5 “Kopā mājās, kopā darbā!” ietvaros esam iegādājušies bērnu rotaļstūrītim interaktīvu galdu ““Manico funtable”, grīdas paklājiņu un krēsliņus par kopējo summu EUR 2682 apmērā. Paklājiņš lieliski noder arī mazuļiem, lai atpūstos no sēdēšanas bērnu autosēdeklītī.

Kā atzina valdes priekšsēdētāja Marika Ģederte: “Šo galdu izvēlējāmies, jo lielais planšetes 32′′ skārienjūtīgs ekrāns ir iebūvēts stabilā, krāsainā un izturīgā plastmasas galda korpusā, kas ir viegli kopjams, nodrošinot nepieciešamos sanitāros un higiēnas apstākļus. Interaktīvā galda korpuss ir ražots no videi draudzīgiem materiāliem, kas ir draudzīgs arī bērniem un tam ir atbilstošs sertifikāts. Ekrāns ir veidots no stiprināta, ar pretatspīduma tehnoloģiju apstrādāta, 5mm bieza aizsargstikla. Manico galds ir kompakts, neaizņem daudz vietas un nesastāv no daudzām sīkām detaļām, kas nodrošina drošu vidi bērniem. Manico funtable komplektā ir iekļautas 10 mācību lietotnes.

Izmantojot “Manico funtable”, bērni varēs zīmēt, krāsot un rēķināt, tā samazinot patērēto papīra daudzumu. Uzņēmums jau tagad ieviesis “zaļo” biroju – dokumentu aprite notiek tikai elektroniski, notiek atkritumu šķirošana; nelietojam vienreizlietojamos traukus. Bērnu krēsli ir izgatavoti no veselībai drošas plastmasas – materiāla, no kura izgatavo arī bērnu pudelītes, autiņbiksītes un kārbas pārtikas glabāšanai. Paklāja sastāvs ir īpaši pārbaudīts ‒ tā nesatur ķīmiskas vielas, kas var kaitēt bērna ādai vai veselībai.”

Turpinot uzsākto labo praksi, nodrošinot iespēju darbinieku labbūtību, kuru veido ne tikai piemērota un labi aprīkota darba vieta un emocionālais līdzsvars, bet arī darba un privātās vides līdzsvars. SKK kā darba devējs ir empātisks, cilvēcisks un izprot ģimeņu ar bērniem vajadzības. Lai samazinātu stresa apstākļus un ceļā pavadīto laiku, tajos gadījumos, kad bērns neapmeklē pirmskolas iestādi vai skolu (līdz 14 gadiem) un vecākam ir jāpilda darba pienākumi klātienē, ir svarīgi, lai šajā darba vietā bērns justos ērti, droši un negarlaikotos, pavadītais laiks būtu interesants, radošs un pamācošs.

2021.gadā Starptautiskā Kosmetoloģijas koledža” saņēma saņēma “Ģimenei draudzīgs komersants” statusu mazo un vidējo uzņēmumu kategorijā.

Informācija par projektu: https://skk.lv/projekts-nr-2022-lv-gddv-5-kopa-majas-kopa-darba/

#SIF_Vietaģimenei un #VietaĢimenei

%d