No prakses Tenerifē atgriezusies mūsu koledžas studente Baiba

Baiba Barbara Saleniece praksē Spānijai piederošajā Tenerifes salā pavadīja 3 mēnešus no 15.jūlija līdz 15.oktobrim un novembra beigās plāno savu praksi pagarināt.

Baiba par praksi Spānijā: “Prakses laikā vislielākais ieguvums bija jauna pieredze strādāt starptautiskā kolektīvā, kur bija kolēģi no Spānijas, Itālijas, Portugāles, Ukrainas un Vācijas. Kā arī komunikācija ar klientiem no dažādām valstīm, spēja sadzirdēt to vajadzības un vēlmes. Prakses gaitā iepazinos ar jaunu Austrijas dabīgo kosmētiku TEAM DR JOSEPH un profesionālo franču jūras kosmētiku THALGO. Man ļoti patika strādāt ar abiem zīmoliem. Ieguvu jaunas zināšanas un pieredzi SPA procedūrās: Thalasso bath – hidromasāža, Šarko duša, Thalasso – ietīšana aļģēs, kā arī ķermeņa pīlings.

Man ļoti patika, ka ERASMUS prakse bija Atlantijas okeāna krastā. Šī bija mana pirmā reize Tenerifē un Kanāriju salās. Brīvo laiku izmantoju ceļošanai, biju vairākas reizes pārgājienos Anagas dabas parkā, kā arī aizlidoju uz Madridi un Barselonu. Apmeklēju operu Teatro Leal San Cristóbal de La Laguna un simfonijas orķestra koncertu Auditorio de Tenerife Adán Martín.

Šī prakse viennozīmīgi ir šī gada vislielākais notikums manā dzīvē, līdz ar to noteikti iesaku piedalīties arī jums. ERASMUS apvieno, izglīto un paplašina redzes loku, man pašai tas ir svarīgi un tāpēc gribu motivēt būt aktīvākiem, zinātkāriem un piedalīties šādā veidā organizētos pasākumos. Būt atvērtiem un ļauties jaunai pieredzei. Manā izpratnē tas ir milzīgs ieguldījums sevī!”

%d bloggers like this: