Uz #Proday 26.oktobrī aicina Sindija Bokāne ar lekciju “Sasniedz Instagram virsotnes. Pamati satura veidošanā un darbam ar Instagram biznesam”

26.oktobra pēcpusdienā norisināsies kārtējā #Proday vieslekcija, uz kuru esam aicinājuši komunikācijas speciālisti Sindiju Bokāni. Sindija ir digitālā satura veidotāja Instagram platformā (@cindywanderlust), online un klātienes Instagram apmācību vadītāja personīgo un uzņēmumu zīmolu vadītājiem, digitālā mārketinga speciālistiem un satura veidotājiem. SIA CINDY MEDIA digitālās mārketinga aģentūras dibinātāja, vadītāja, strādājot ar Latvijas uzņēmumiem. Kā viņa pati saka: atjautīga un aktīva personība, kura iedvesmo un attīsta sociālo tīklu tendences.

Lekciju laikā apskatot visu, kas nepieciešams Instagram profila izveidošanā un tā noformēšanā, kā arī vadot praktiskus un teorētiskus uzdevumus, kuros apgūst 3 galvenos virzienus:

a) satura veidošanas prasmes & profila stratēģijas izveidošanā;

b) tekstuālu, foto vizuālu un audiovizuālu satura veidošanu ar mobilo telefonu;

c) pārdošanas metodes un rīkus komunikācijā ar auditoriju & mārketings.

Lekciju rezultātā dalībnieki iegūst skaidru priekšstatu par profila noformēšanas principiem, kas ietver arī dizaina elementus, profila mērķus un attīstības virzienu, kā arī apgūst praktiskas zināšanas darbā ar telefona ierīci un digitālajām foto/video prasmēm. Papildus ar Sindijas kā mentores iesaisti arī tiek risināti individuāli jautājumi ar individuālu pieeju, uzlabojot visu nepieciešamo, kā arī, radot idejas kopējai satura attīstībai. Mērķis ir iemācīties plānot satura veidošanu, lai tiktu sasniegts maksimālais rezultāts, izmantojot esošus resursus individuālam darbam tālāk uz priekšu.

Pieteikšanās anketa:

%d bloggers like this: