Aicinām pievienoties staigāšanas izaicinājumam, kuru organizē Studentu Pašpārvalde

Tā kā koledža un studentu pašpārvalde atbalsta veselīgu un aktīvu dzīvesveidu arī ikdienā, studentu pašpārvalde ir izveidojusi staigāšanas izaicinājumu, kas sāksies 12. decembrī un turpināsies līdz decembra beigām. Izaicinājums paredzēts ne tikai studentiem, bet arī visam koledžas personālam. Un kas ir izaicinājums bez balvām?

Ir sagatavotas 4 balvas – trīs balvas pirmajām trijām vietām un 1 balvu izlozēsim no visiem dalībniekiem, kuri būs nogājuši vismaz 90 km. 1. vieta: Termopudele KeepCup “Sun UP”, 530 ml. 2.vieta: tējas dāvanu komplekts + SKK krūzīte. 3.vieta: veselīgo našķu saišķis. Dāvana izlozei: sveču komplekts. Balvas attiecas tikai uz koledžas personālu vai studentiem, to identitāti pārbaudīsim pie balvu pasniegšanas.

Pieteikšanās izaicinājumam https://www.mypacer.com/challenges/B7C529IG?short_id=ih2lvGJH Vai: Challenge Code: B7C529IG , ja jau izmanto Pacer aplikāciju. Informatīvi par tehniskām lietām: Uzsākot pastaigu, neaizmirsti piespiest aplikācijā redzamo “kediņu” un GPS, izvēloties Walk vai Run, tad nospiest Start. Pēc pastaigas, nospiest Finish un Save Activity.

%d bloggers like this: