Sirsnīgi novēlējumi jaunajā gadā!

Rakstu, lai novēlētu jums aizraujošu, veiksmīgu, veselīgu un mierīgu Jauno 2023. gadu!

Mums šī gada lielākais prieks ir noslēgusies akreditācija, kur visi koledžas darbinieki smagi strādāja, lai sagatavotu nepieciešamos dokumentus, izietu visas pārbaudes, un nodrošinātu kvalitatīvas studijas arī turpmāk. Joprojām cenšamies būt atbildīgi, aizrautīgi un vērsti uz kvalitāti un attīstību. Ņemam vērā ekspertu ieteikumus, lai turpinātu būt nozares izglītības līderi tirgū.

Lai gan mēs priecājamies par 2022. gada panākumiem, mēs skatāmies arī nākotnē. Ilgstošā pandēmija, ekomonikas krīze un ģeopolitiskā situācija kaimiņvalstīs radījusi apstākļus, kas liek mums pieņemt pilnīgi jaunu stratēģiju. Tas iespējams prasīs arī sarežģītus pasākumus, taču mēs esam apņēmības pilni turpināt savu misiju. Stratēģijas īstenošana uzsāksies jau ar janvāri.

Paldies, ka šogad bijāt ar mums. Neaizmirstiet par sevi, turpiniet krīzes laikā mācīties, lai pēc tās pārvarēšanas, visi varam turpināt darbu jau jaunā veidolā – vēl pārliecinātāki, izglītotāki, drošāki un uzticamāki. Atrodiet savu līdzsvaru un saglabājiet cilvēcību! Priecīgus svētkus!

Ar cieņu, Marika Ģederte, valdes priekšsēdētāja

%d bloggers like this: