Diāna ar savu Erasmus+ pieredzes stāstu iedvesmo neatteikties no saviem sapņiem un doties praksē

Pēc 3 mēnešu prakses no Marbelja Spānijā ir atgriezusies mūsu koledžas studente Diāna Halimonova . Diāna praktizēja skaistumkopšanas salonā PureSkin Boutique SPA.

Diāna, tiešām priecīga un iedvesmota, labprāt padalījās ar savu pieredzi Spānijā: ” Kad sāku gatavoties Erasmus + prakses mobilitātei, biju nolēmusi, ka sākotnēji prakses vietu mēģināšu sameklēt pati, jo bija skaidra vīzija, kur un kādā skaistumkopšanas salonā es vēlos nokļūt. Tā nu dažas dienas pasērfojot internetā un veicot vispārēju salonu analīzi, izvēlējos dažus, kuriem nosūtīju savu CV. Īsti nenoticot iespējai saņemt atbildi, pēc dažām dienām mani tomēr gaidīja ļoti priecīga e-pasta vēstule ar apstiprinājumu piedāvāt man prakses vietu. Pirmajā brīdī pat nespēju tam īsti noticēt un vairākkārtīgi pārlasīju ziņu, vai gadījumā neesmu kaut ko pārpratusi, taču nē, nebiju kļūdījusies. Tā nu sākās mans Erasmus + prakses mobilitātes ceļojums uz iemīļoto Marbelju Spānijā. Esmu ļoti priecīga, ka gan pirms mobilitātes, gan mobilitātes laikā varēju ļoti operatīvi atrisināt visus aktuālos jautājumus kā ar koledžas vadību, tā arī ar savu prakses vadītāju prakses vietā. Sadarbība un komunikācija bija ļoti veiksmīga!

Kā nozīmīgākos profesionālos ieguvumus varu minēt, valodas zināšanu pilnveidi (ņemot vērā to, ka salons atrodas kūrorta zonā, tad galvenā ikdienā pielietotā svešvaloda saziņā ar klientiem bija angļu valoda, izdevās nedaudz apgūt arī spāņu valodu), iespēju pavērot, kā strādā savas nozares profesionāļi, tādējādi izkristalizējot svarīgāko priekš savas profesionālās pilnveidošanās, iepazīšanos ar vairākiem ļoti kvalitatīviem un efektīviem kosmētikas zīmoliem, jaunu procedūru apguvi un pieredzi izcilā klientu apkalpošanā. Tāpat arī, šī bija fantastiska iespēja iepazīties ar dažādu tautību cilvēkiem, ne vien klientiem, bet arī kolēģiem, jo kolektīvā kopā bijām piecas un katra faktiski citas tautības. Tas padarīja mūsu ikdienas saskarsmi vēl interesantāku un aizraujošāku. Kā personīgos ieguvumus varu minēt iespēju pilnasinīgāk iegremdēties vietējā kultūrā, kura mani ļoti aizrauj, izbaudīt to un nonākt pie vairākām būtiskām savas personīgās izaugsmes atklāsmēm.

Mans galvenais ieteikums visiem studentiem, kuri apsver iespēju doties Erasmus + mobilitātes praksē ir atmest jebkādas bailes, šaubas, nedrošību kā arī pārdzīvojumus par valodas nepietiekamām zināšanām, jo šī ir unikāla iespēja ne vien iegūt starptautisku pieredzi, jaunus draugus, attīstīt valodas zināšanas, paplašināt redzesloku, bet arī dziļāk iepazīt tās valsts kultūru uz kuru esam nolēmuši doties un pavērt plašākas iespējas savai nākotnes karjerai. Pat arī, ja tiks saņemta negatīva pieredze – atcerēsimies, ka ikviena pieredze ir pieredzes vērta un jebkurā gadījumā tas ir ceļš uz mūsu personīgo, garīgo un profesionālo izaugsmi! Neatsakieties no saviem sapņiem un dodiet iespēju „iekrāsot savu dzīvi jaunās krāsās“!”

Viss Diānas pieredzes stāsts ir atrodams šeit.

%d