Jaunās tendences skaistumkopšanā

Skaistumkopšanā ienāk jauns termins “tīrs skaistums”, kur sintētiskās sastāvdaļas pakāpeniski nomainīs tehnoloģijas un zinātne, vairāk un vairāk tiks izstrādāti uz datiem pamatoti produkti, būtisku lomu ieņems izsekojama piegādes ķēde un tiks bruģēts ceļš uz jaunām inovācijām. Zinātne sāk ieņemt savu galveno lomu.

Līdz ar pandēmijas krasi paātrinošo darba modeļu maiņu, darbinieku izdegšanu un garīgās veselības krīzi, šobrīd pasaulē uzsvars tiek likts uz fizisko labsajūtu un labbūtību. Iespējas dzīvot ilgāk, justies un izskatīties jaunākam ir viena no lielākajām mūsdienu medicīnas un labsajūtas tendencēm. Pareizs un sabalansēts uzturs, rūpes par sevi, aktīvs dzīvesveids, sportošana ikdienā un mūsu ādas kopšana ir mūsu nākotnes misija.

Saprotot šo visu, mūsu rokās ir radīt speciālistus, kuri ne tikai profesionāli spēs pildīt savus pienākumus, bet spēs arī analizēt, pētīt un meklēt jaunus risinājumus ilgtspējīgai ādas kopšanai un veselības aprūpei.

Arī ilgtspēja vairs nav tikai trends vai uzņēmuma ētisks apsvērums, ilgtspēja visos tās līmeņos nu ir absolūts “MUST HAVE”. Arī skaistumkopšanā un veselības aprūpē.

Tāpēc mēs, sasniedzot savus 20 pastāvēšanas gadus kā koledža, sagatavojot skaistumkopšanas speciālistus kosmetoloģijā un masierus, ejam tālāk. Mēs apvienojam spēkus un apvienojamies ar vienu no darba devēju atzītākajām augstskolām – biznesa augstskolu Turība, izstrādāsim jaunas programmas veselības aprūpē gan bakalaura, gan maģistra programmās – uzturu, fizioterapiju, kosmetoloģiju, spa vadītāju un citas ne tikai latviešu valodā, bet arī angļu valodā, sagatavojot starptautiski pieprasītus speciālistus.

%d bloggers like this: