No Blended Intensive Program Lublin atgriezušās četras koledžas studentes

No 11.-15.septembrim uz sociālo zinātņu universitāti Lublinā, Polijā devās četras mūsu koledžas studentes, lai intensīvajā nedēļas programmā (BIP) mācītos par “EFFECTIVE LEARNING, TEACHING AND COMMUNICATION WITH STUDENTS, HOW MAINTAIN CONCENTRATION OF FOCUS AND ATTENTION TO ABSORB AND PROCESS INFORMATION EFFECTIVELY. CASE STUDY, BEST PRACTICES, WORKSHOPS, DEVELOPMENT OF DIGITAL SKILLS, USE OF AI IN TEACHING AND LEARNING“. Ar saviem iespaidiem dalās Anastasija, Evelīna, Amanda un Evija.

“Mobilitātes programmā izdomāju piedalīties, kad saņēmu piedāvājumu no mūsu koledžas. Domāju ka tik interesants piedāvājums noteikti ir jāizmanto , jo agrāk nekad nebiju piedalījusies Erasmus programmā, jo iepriekš šādu iespēju piedāvāja tikai klātienes studentiem, kā arī periods uz kuru doties apmaiņas programmā, bija daudz garāks. Īstermiņa studiju mobilitāte uz nedēļu ir ideāli piemērota studentiem, kuri strādā, kuriem ir ģimenes , bet tai pašā laikā arī grib pieredzi apmaiņas programmā. Sākotnēji ļoti satraucos par savu angļu valodas prasmi, bet attiecīgi vajag valodu tikai vairāk izmantot un „mēle raisās pati”.

“Es noteikti vairāk uzzināju kā likt lietā 21.gs izgudrojumu AI (Artificial Intelligence) un kā novērst stresu sevī un kā palīdzēt citiem. Kā arī efektīgāk mācīties tieši man! Mums stāstija par ergonomisku darba vidi un rādija ko mēs varam darīt, lai novērstu dažādas darba traumas un kādus vingrinājumus veikt, lai atslābinātu saspringtās ķermeņa zonas un prātu.”

“Katru dienu pēc mācībām mums tika dota iespēja piedalīties dažādās aktivitātēs, ekskursijās, lai apskatītu un labāk iepazītu pilsētu un apkārtni. Ar visiem studentiem devāmies uz boulingu, vietējā alus degustāciju, ekskursiju pa vecpilsētu un koncentrācijas nometni. Šī iespēja mums palīdzēja arī vairāk iepazīt un sadraudzēties ar studentiem no citām valstīm.”

“Priekšrocību ir daudz – galvenā, protams, ir jaunas zināšanas tādās tēmās kā mākslīgais intelekts, uzturs, sporta nozīme dzīvē, efektīva un veselīga mācīšanās, seno laiku un mūsdienu pasaules saikne – tās ir lekciju tēmas un informācija, ko mums pasniedza profesori. Programma bija daudzveidīga un bagāta, kas palīdzēja vienmēr klausīties ar interesi.

Personīgais ieguvums noteikti ir jauna pieredze, jaunas iepazīšanās, iespaidi, iespēja iepazīties ar dažādām kultūrām, ar dažādu valstu pārstāvjiem – ne tikai studentu vidū, bet arī pasniedzēju vidū. Šī brauciena laikā satiku daudz atsaucīgu cilvēku un guvu neaizmirstamas emocijas.”

“Novēlu nevilcināties un noteikti izmantot šo iespēju, jo tā veicina gan personīgo, gan profesionālo izaugsmi, palīdz kļūt pārliecinātākam, dod iespēju iepazīt jaunus cilvēkus un iegūt jaunus draugus, paplašina redzesloku un atstāj brīnišķīgus iespaidus uz ilgu laiku!”

“Šis brauciens ilga 5 dienas, bet laiks paskrēja ļoti ātri! Bija labi izplānots mūsu brīvais laiks pēc lekcijām, ekskursija caur vecpilsētu un arī koncentrācijas nometni, kas lika paskatīties uz šo pilsētu caur citu skatu punktu. Saliedēšanās pasākumi, kā piemēram boulings. Bija dalībnieki un lektori no, dažādām valstīm un pieredzēm, kā piemēram no Spānijas, Lietuvas, Rumānijas, Bulgārijas, Turcijas.”

%d