Austra Zarija Bērziņa pārstāv koledžu Ziemeļvalstu masāžas čempionātā

Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas (LU PSK) organizētais Ziemeļvalstu masāžas čempionāts norisinājās no 2023. gada 29. līdz 30. septembrim Jūrmalā. Tajā piedalījās mūsu koledžas studente Austra Zarija Bērziņa un mūsu koledžas pedagoģe Dita Bērziņa, kura šoreiz gan bija viena no žūrijas pārstāvēm. Austra saņēma atzinību “The most unusual messeur”, ar kuru mēs arī viņu apsveicam.

Pati Austra atzīst: “Pa cik šis čempionāts norisās jau otro gadu, bija vairāk dalībnieku un daudz vairāk skatîtāju, nekā pirmajā reizē. Pasākums bija lieliski organizēts dalībniegu sagaidīšanas, modeļu nodrošināšanas ziņā. Vairums ārzemju dalībnieku bija no Lietuvas, kuri arī ieņēma godalgotās vietās gan Klasiskās masāžas, gan brīvas izvēlēs kategorijā. Viesdalībnieki bija ļoti rūpīgi sagatavojušies brīvas izvēles masāžai, sagādāja sev gan darba vietas dekorācijas, gan neparastus tērpus un vizuālo stilu. Vēl bija patīkami atrasties patiešām starptautiskā vidē, kur visiem nav vienāda pirmā valodā, un sarunāties angļu valodā! Pašās beigās International Massage Association dibinātājs Jeppe Tengbjerg un viņa kolēģe masāžas trenere Kinga Jenei demonstrēja “nākotnes” masāžas tehnikas – infūzija starp visiem masāžu stiliem, kas gan relaksē, gan apstrādā saspringušus muskuļus vienlaicīgi.

Kopumā, priecājos, ka pieteicos dalībai šajā čempionātā, tā bija ne tikai iespēja sacensties, bet arī apmainīties ar pieredzi, iedvesmu un satikt kolēģus nozarē, apmainīties ar kontaktiem ar potenciālu uz sadarbošanos!”

%d