Ārstnieciskās masāžas, klīniskās prasmes un metodes

Pieteikšanās līdz 03.11.2021.

Vakance praktisko nodarbību vieslektoram studiju kursā “Ārstnieciskās masāžas, klīniskās prasmes un metodes”*.

Programma “Ārstnieciskā masāža”.

Pienākumi:

Vadīt praktiskās nodarbības “Ārstnieciskās masāžas, klīniskās prasmes un metodes” pārbaudījumu organizēšana, studiju dokumentācijas aizpildīšana, kursa pilnveidošana.

Galvenās prasības:

  • Vismaz 1.līmeņa augstākā izglītība;
  • 5 gadu praktiskais stāžs;
  • Ārstniecības personas statuss;
  • Atbilstoši sertifikāti (par studiju kursa tēmām);
  • Prasme strādāt ar datoru, ātri apgūsti jaunas programmas, lietotnes, tehnoloģijas;
  • Sadarbspējīgs vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts (Ministru kabineta 2021. gada 28. septembra noteikumi Nr. 662 “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai “. https://likumi.lv/ta/id/326513 , 104. punkts.)
  • Atbilstība Izglītības likuma 50. pants (Izglītības likums, 50. pants)

Vēlamās prasības:

  • Apgūti pedagoģijas pamati;
  • Brīvi spēj sazināties angļu valodā;
  • Esi ambiciozs un orientēts uz izaugsmi.

Vieslektora likme – aprēķinātā/bruto EUR 12,21 par kontaktstundu (45 minūtes)

Darba vieta:

Rīga, Graudu iela 68

Vairāk par vakanci: t. 20010535

Savu CV Europass formātā sūtīt: cv@skk.lv

Starptautiskā Kosmetoloģijas koledža ir apbalvojumiem bagāta privātā augstākās izglītības institūcija ar programmām veselības aprūpes virzienā. Esam sociāli atbildīgi – ievērojam cilvēktiesības, rūpējamies par vidi, kurā dzīvojam, un izturamies godīgi pret visām ieinteresētajām pusēm. Esam uzticami – nodrošinām un atbildam par sava darba kvalitāti. Esam kompetenti – mācām citus un mācāmies paši, pilnveidojamies mūža garumā.

Jūsu personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu vakances atlases konkursa norisi.

Personas datu apstrādes pārzinis ir SIA „Starptautiskā Kosmetoloģijas koledža”. SKK privātuma politika

Par studiju kursu “Ārstnieciskās masāžas, klīniskās prasmes un metodes”

Mērķis: sagatavot masāžas speciālistus atbilstoši LR ārstniecības likuma un 4. līmeņa profesionālās kvalifikācijas masiera profesijas standarta prasībām.

Uzdevumi: apgūt teorētiskās un praktiskās zināšanas par klasiskās masāžas formām, metodēm veselības aprūpē un profilaksē; attīstīt iemaņas masāžas veikšanai, ievērojot pacienta veselības stāvokli, nepieciešamo procedūras intensitāti un ilgumu; attīstīt iemaņas veikt pacienta novērtēšanu, noteikt veselības stāvokli; izvērtēt pacienta asinsspiedienu un dzīvībai svarīgas pazīmes, novērtēt stāju, gaitu un novērtēt aktīvas un pasīvas kustības locītavās; attīstīt un pilnveidot spējas pamatot masāžas iedarbību uz cilvēka organismu, tās dziednieciskos, profilaktiskos efektus; attīstīt iemaņas izvēlēties, pagatavot un lietot aromterapiju. apgūt prasmi sagatavot masāžas zonas un noteikt, ieteikt un veikt pacientiem/ klientiem vēlamos masāžas veidus; apgūt prasmi pielietot dažādus manuālās masāžas paņēmienus; apgūt prasmi veikt pacienta aprūpi pēc masāžas un novērtēt masāžas rezultātus; apgūt prasmi lietot masāžai atbilstošas fizikālās terapijas metodes; apgūt spēju izvērtēt indikācijas un kontrindikācijas masāžai vai masāžas tehnikām; spēju praktizēt masāžas terapiju dažādos vecuma posmos; veicināt prasmes pētīt masāžas nozīmi slimnīcās, aprūpes iestādēs, rehabilitācijas centros, pansionātos, SPA salonos, skaistumkopšanas salonos.

%d