CIBTAC

CIBTAC – STANDARTS STARPTAUTISKAJAI IZGLĪTĪBAI

CIBTAC (Confederation of International Beauty Therapy & Cosmetology) ir starptautiska eksaminācijas institūcija, kas rūpējas par apmācību kvalitāti skaistumkopšanas, komplementārās un sporta terapijas nozarēs.

Pateicoties iegūtajai CIBTAC (Confederation of International Beauty Therapy and Cosmetology) starptautiskajai akreditācijai, piedāvājam absolventiem iegūt pasaulē atpazītu un atzītu diplomu, sertifikātu un dažāda līmeņa apbalvojumus programmās un kursos, kas standartveidā tiks izsniegti angļu un latviešu valodās. CIBTAC ir ievērojamākā starptautiska konfederācija, kas novērtē izglītības un apmācību kvalitāti skaistumkopšanas nozarē visā pasaulē.

Starptautiskā Kosmetoloģijas koledža – CIBTAC (Starptautiskās skaistumkopšanas un kosmetoloģijas savienības) atzīta izglītības iestāde.

Gandrīz 40 gadu pastāvēšanas laikā CIBTAC ir ieguvusi globālu atpazīstamību un kļuvusi par vadošo eksaminācijas centru, kas nodrošina augstākā līmeņa skaistumkopšanas speciālistus. Pateicoties plašajam kursu klāstam, rūpīgai kvalitātes kontrolei un augstākajiem standartiem, kas tiek ievēroti ikvienā savienības akreditētajā mācību iestādē, CIBTAC ir atzīta un atpazīta 23 pasaules valstīs.

Starptautiskais CIBTAC sertifikāts “Level 2 Certificate in Facial Services”

CIBTAC eksāmens tiek organizēts reizi gadā, tas notiek angļu valodā. Koledžas absolventiem ir iespēja gada laikā, pēc koledžas beigšanas, nokārtot starptautisko CIBTAC eksāmenu, lai saņemtu CIBTAC kvalifikācijas sertifikātu. Maksu par eksāmeniem sedz koledža. Nenokārtošanas gadījumā, koledžas absolventam ir atkārtota iespēja kārtot eksāmenu, sedzot pašam visas izmaksas.

Piedāvājam:

Esošajiem studentiem – bez maksas kārtot CIBTAC eksāmenu, pateicoties tam, ka CIBTAC mācību programma ir efektīvi integrēta SKK mācību programmā;

Nozares profesionāļiem – izvēlēties CIBTAC kā atsevišķus kursus, kurus nokārtojot, iegūst starptautiski atzītu CIBTAC kvalifikāciju.

Lai uzzinātu sīkāk par CIBTAC sniegtajām iespējām, lūdzam sazināties, rakstot e-pastu uz info@skk.lv.

%d