CIBTAC

CIBTAC- STANDARTS STARPTAUTISKAJAI IZGLĪTĪBAI

CIBTAC (Confederation of International Beauty Therapy & Cosmetology) ir starptautiska eksaminācijas institūcija, kas rūpējas par apmācību kvalitāti skaistumkopšanas, komplementārās un sporta terapijas nozarēs.

Pateicoties iegūtajai CIBTAC (Confederation of International Beauty Therapy and Cosmetology) starptautiskajai akreditācijai, piedāvājam absolventiem iegūt pasaulē atpazītu un atzītu diplomu, sertifikātu un dažāda līmeņa apbalvojumus programmās un kursos, kas standartveidā tiks izsniegti angļu un latviešu valodās. CIBTAC ir ievērojamākā starptautiska konfederācija, kas novērtē izglītības un apmācību kvalitāti skaistumkopšanas nozarē visā pasaulē.

Pateicoties programmu un kursu dažādībai, CIBTAC sniedz absolventiem izvēles iespējas iegūt tieši sev piemērotāko starptautiski atzītu diplomu, sertifikātu vai apbalvojumu!

Starptautiskā Kosmetoloģijas koledža- CIBTAC (Starptautiskās skaistumkopšanas un kosmetoloģijas savienības) atzīta izglītības iestāde

Gandrīz 40 gadu pastāvēšanas laikā CIBTAC ir ieguvusi globālu atpazīstamību un kļuvusi par vadošo eksaminācijas centru, kas nodrošina augstākā līmeņa skaistumkopšanas speciālistus. Pateicoties plašajam kursu klāstam, rūpīgai kvalitātes kontrolei un augstākajiem standartiem, kas tiek ievēroti ikvienā savienības akreditētajā mācību iestādē, CIBTAC ir atzīta un atpazīta 23 pasaules valstīs.

Saņem divus izglītības dokumentus – nacionālo un starptautisko!

CIBTAC piedāvā visaptverošus un daudzpusīgus kursus, kas sniedz studentiem un skaistumkopšanas nozarē strādājošajiem izvēles iespējas iegūt tieši sev piemērotāko starptautiski atzītu diplomu, sertifikātu vai apbalvojumu skaistumkopšanā, SPA, make-up, manikīrā un pedikīrā, elektroprocedūrās, ar diētu un uzturu saistītos, kā arī citos uz holistisku pieeju balstītos kursos.

Piedāvājam:

Esošajiem studentiem – kārtot CIBTAC eksāmenu kopā ar Starptautiskās Kosmetoloģijas Koledžas eksāmenu, pateicoties tam, ka CIBTAC mācību programma ir efektīvi integrēta SKK mācību programmā;

Nozares profesionāļiem – izvēlēties CIBTAC kā atsevišķus kursus, kurus nokārtojot, iegūst starptautiski atzītu CIBTAC kvalifikāciju.

Lai uzzinātu sīkāk par CIBTAC sniegtajām iespējām, lūdzam sazināties, rakstot e-pastu uz info@skk.lv

%d bloggers like this: