CIBTAC EKSĀMENS

Kāpēc izvēlēties CIBTAC kursus un kārtot eksāmenu?

 1. CIBTAC ir starptautiski atpazīts sertifikāts! Darba devēji visā pasaulē atpazīst CIBTAC un automātiski uztver to kā profesionalitātes garantu. Izvēlies un attīsti savu karjeru sev saistošākajā valstī.
 2. Kārtot CIBTAC eksāmenu iegūt vēlamo kvalifikāciju ir ērti! Ja esi Koledžas students, kursi jau ir integrēti studiju programmās un studiju noslēgumā ir iespēja izvēlēties:
  • Kārtot tikai Koledžas eksāmenu un iegūt nacionālo izglītības dokumentu, kas ir atzīts Latvijā un Eiropas Savienībā;
  • Kārtot Koledžas un CIBTAC eksāmenu un iegūt Koledžas un CIBTAC diplomu, kas ir atpazīts kā augstāko profesionālo standartu garants arī ārpus Eiropas Savienības
 3. CIBTAC- tā ir skaistumkopšanas nozarē atpazīta kvalitātes zīme! CIBTAC programmas nodrošina daudzpusīgu teorētisko bāzi un profesionālas praktiskās apmācības, kas nepieciešamas, lai sekmīgi uzsāktu darbu.
 4. CIBTAC eksaminācijas komisijā ir tikai pasaules labākie nozares eksperti! Viņi nodrošina palīdzību, padomus un ieteikumus, lai sagatavotos eksāmenam.
 5. Tikai neatkarīgs eksperts izvērtē CIBTAC eksāmenu rezultātus! Ikviens, kurš kārto eksāmenu var būt pārliecināts par rezultātu kredibilitāti.
 6. CIBTAC eksāmeniem ir demokrātiska cena! Tajā pat laikā tiek saglabāti augstākie apmācību un eksaminēšanas standarti, ko pieprasa augošās skaistumkopšanas nozares prasības.
 7. CIBTAC novērtē ikviena sasniegumus! Gan studentiem, gan darbiniekiem ir iespēja tikt apbalvotam par profesionālu darbu un sasniegumiem skaistumkopšanas nozarē prestižajā CIBTAC & BABTAC apbalvošanas ceremonijā, kas norisinās katru gadu.

Starptautiskās Kosmetoloģijas koledžas sadarbība ar CIBTAC ir lepnums, jo tas nozīmē attīstību un nestandarta domāšanu attīstot skaistumkopšanas nozari kopumā. Sadarbojoties, mēs paaugstinām industrijas standartus un nodrošinām darba devējus ar profesionāliem, strādāt gataviem skaistumkopšanas speciālistiem, kuri ir pārliecināti par savām prasmēm un droši par iespējamo karjeras izaugsmi.

 

%d