Liene Ansberga

Mani sauc Liene Ansberga. Man ir 33 gadi. Šogad atvēru savu skaistumkopšanas salonu. Kā tad nonācu līdz tam?

2008. gadā absolvēju Kosmetoloģijas koledžu. Tobrīd man bija 20 gadi un piedzima pirmā meitiņa, ar kuru kopā kārtoju gala eksāmenus. Mana ģimene, un īpaši vīrs atbaltīja mani ļoti, un palīdzēja gan samaksāt par skolu, gan pieskatīja mazo, kamēr rakstīju kvalifikācijas darbu un kārtoju pārbaudes darbus. Pēc tam strādāju vairākos skaistumkopšanas salonos. Viens no pirmajiem saloniem bija viesnīcā Opera spa centrā. Tur ieguvu lielu pieredzi tieši spa ķermeņa procedūru veikšanā. Taču ļoti pieprasīti bija arī manikīri un pedikīri. Par cik koledžā tika iegūtas zināšanas arī šajā jomā, tad ar laiku tās attīstīju un turpināju mācīties. 

Sapnis par savu salonu bija, bet likās nereāls. Pa šo laiku kļuvu vēl par 2 bērniņiem bagātāka, un savu klientu un vīra iedvesmota nolēmu riskēt un atvērt salonu. Pieteicos “Altum” programmā jaunajiem biznesa uzsācējiem un saņēmu aizdevumu sava salona izveidei. Salons tika dibināts šī gada krīzes situācijā. Šobrīd darbojos kā profesionāls manikīra\pedikīra un vaksācijas meistars. 

Kosmetoloģijas koledžai esmu pateicīga par plašo zināšanu klāstu. Katrs, kas beidzis šo skolu, var izvēlēties profilu, kuru vairāk un dziļāk attīstīt. 

Vairāk var iepazīties www.lieneansberg.lv

%d