Oksana Karpikova

Mani sauc Oksana Karpikova, esmu skaistumkopšanas speciālists kosmetoloģijā un skaistumkopšanas salona Face2face  īpašniece. 

Starptautisko kosmetoloģijas koledžu pabeidzu 2016. gadā. Biju studente ar iepriekšējo medicīnisko izglītību, studijas man padevās viegli, jo bija iegūta laba pieredze. Un tomēr studējot ieguvu daudz jaunu zināšanu.  Visi pasniedzēji ir ļoti atsaucīgi.  Es uzskatu bija ļoti forši, ka mes ļoti daudz trenējāmies ne tikai uz klientiem, bet ari paši uz sevis ( tā ir ļoti laba pieredze, kas ļau pašiem sajust visu tehniku). Es vienmēr izmēģinu visu jauno vispirms uz sevis un tikai tad piedāvāju saviem klientiem. Biju no tiem studientiem, kuri uzdod daudz jautājumus, patika tas, ka pasniedzēji var uz tiem atbildēt. Studiju laikā patika tas, ka pasniedzēji pasniedz jaunas metodikas, un cenšas paši uzzināt kaut ko jaunu, modernu un progresīvu. Vēl gribu minēt, ka administrācija vienmēr var palidzēt kad ir kādi jautājumi, un cenšas atrisināt ātri

Vai ir viegli atrast darbu pēc studijām? Mana atbilde: “Jā”. Ja tu kārtīgi mācījies, mīli savu darbu, vienmēr gribi uzzināt kaut ko jaunu, tad darbu atrast nebūs nekādas grūtības. Viss ir tavās rokās.

%d