PAR MUMS

Starptautiskā Kosmetoloģijas koledža ir privātā koledža, kura īsteno akreditētu  studiju virzienu „Veselības aprūpe” (akreditētu līdz 2028. gada decembrim) , ar divām studiju programmām – “Estētiskā Kosmetoloģija” un “Ārstnieciskā masāža”

Starptautiskās Kosmetoloģijas koledžas pirmsākumi ir meklējami  2003.gadā, kad tika nodibināta Kosmetoloģijas koledža.  Kosmetoloģijas koledža bija pirmā profesionālā augstākās izglītības iestāde Latvijā, kas piedāvāja izglītību skaistumkopšanas speciālistiem.

2015.gada rudenī Kosmetoloģijas koledža mainīja savu nosaukumu uz ‘Starptautiskā Kosmetoloģijas koledža’.

2017. gada septembrī tika licencēta un uzsākta īstenot jauna studiju programma “Ārstnieciskā masāža”

2019. gadā koledža saņemusi kvalitātes pārvaldības sistēmas apliecinājumu – ISO sertifikātu 9001:2015, EFQM izcilības sertifikātu un Ilgtspējas indeksa 2019 sudraba kategoriju, kustības “Dažādībā ir spēks” atzinību, kā arī starptautisku skaistumkopšanas nozares novērtējumu – prestižo CIBTAC gada balvu kategorijā “Jaunais CIBTAC centrs 2019”.

2021. gadā koledža saņēma Lielbritānijas Prestige Award apbalvojumu “Gada koledža” un statusu “Ģimenei draudzīgs komersants”.

2022. gada decembrī – koledža saņem augstāko kredītspējas līmeni no starptautiskā uzņēmuma “Bisnode” un pats svarīgākais – akreditāciju uz 6 gadiem.

%d