PAR MUMS

variants6

Starptautiskā Kosmetoloģijas koledža ir privātā koledža, fizisko personu dibināta komercsabiedrība, kura personām pēc vidējās izglītības ieguves nodrošina iespēju iegūt pirmā līmeņa profesionālo augstāko izglītību un kvalifikāciju “Skaistumkopšanas speciālists kosmetoloģijā”.

Starptautiskās Kosmetoloģijas koledžas pirmsākumi ir meklējami jau tālajā 2003.gadā, kad tika nodibināta Kosmetoloģijas koledža.  Kosmetoloģijas koledža bija pirmā profesionālā augstākās izglītības iestāde Latvijā, kas piedāvāja izglītību skaistumkopšanas speciālistiem.

2013.gadā LR Izglītības un zinātnes ministrija izsniedza koledžai uz 6 gadiem studiju virziena akreditācijas lapu ar tiesībām īstenot akreditēto studiju virzienu „Veselības aprūpe” ar virzienam atbilstošo studiju programmu „Estētiskā kosmetoloģija”.

2015.gada rudenī Kosmetoloģijas koledža mainīja savu nosaukumu uz ‘Starptautiskā Kosmetoloģijas koledža’.

Šobrīd koledža ir viena no divām augstākās izglītības iestādēm Latvijā, kas piedāvā 1. līmeņa augstāko izglītību un 4. profesionālās kvalifikācijas līmeni, nodrošinot darba tirgu ar profesionāliem skaistumkopšanas speciālistiem kosmetoloģijā.

Koledža izceļas starp citiem ar vairāk kā 10 gadus vērā ņemamu pieredzi un absolūts līderis starp Latvijas un tuvākajā laikā arī Eiropas izglītības iestādēm, kas piedāvā apmācības skaistumkopšanas speciālistiem!

Mūsu brošūra:  Starptautiskās Kosmetoloģijas Koledžas – buklets 2016

Advertisements
%d bloggers like this: