PAR MUMS

Starptautiskā Kosmetoloģijas koledža ir privātā koledža, kura īsteno akreditētu  studiju virzienu „Veselības aprūpe” (akreditētu līdz 2021. gada 31. decembrim, pamatojoties uz Augstskolu likuma 48. punktu), ar divām studiju programmām – “Estētiskā Kosmetoloģija” un “Ārstnieciskā masāža”

Starptautiskās Kosmetoloģijas koledžas pirmsākumi ir meklējami  2003.gadā, kad tika nodibināta Kosmetoloģijas koledža.  Kosmetoloģijas koledža bija pirmā profesionālā augstākās izglītības iestāde Latvijā, kas piedāvāja izglītību skaistumkopšanas speciālistiem.

2015.gada rudenī Kosmetoloģijas koledža mainīja savu nosaukumu uz ‘Starptautiskā Kosmetoloģijas koledža’.

Šobrīd koledža ir viena no divām augstākās izglītības iestādēm Latvijā, kas piedāvā 1. līmeņa augstāko izglītību, nodrošinot darba tirgu ar profesionāliem skaistumkopšanas speciālistiem kosmetoloģijā un masieriem.

2017. gada septembrī tika licencēta un uzsākta īstenot jauna studiju programma “Ārstnieciskā masāža”

2019. gada jūnijā koledža saņem kvalitātes pārvaldības sistēmas apliecinājumu – ISO sertifikātu 9001:2015, EFQM izcilības sertifikātu un Ilgtspējas indeksa 2019 sudraba kategoriju. Esam nominēti CIBTAC gada balvai “CIBTAC skola 2019” (apbalvošana notiks Londonā, 2019. gada septembrī)

Vairāk par mūsu attīstību:  Mūsu vēsture


%d bloggers like this: