PARTNERI

Screen Shot 2016-03-24 at 8.16.23 PM

Rūpējoties par mūsu studentiem, koledža uzsāk darbu jaunā kvalitātē. Jauni sadarbības zīmoli studiju procesa profesionālai norisei!

Mēs uzskatām, ka jau studiju laikā ir nepieciešams strādāt ar profesionālu un daudzveidīgu kosmētiku ar mērķi panākt, ka pēc absolvēšanas jaunie speciālisti ir fleksibli un spēj adaptēties mainīgajam kosmētikas tirgum.

Par sadarbības partneriem konkursa kārtībā esam izvēlējušies: Mary Cohr , Biodroga, Dr.Grandel, Sothys, Bernard Cassière, Beaute – pacifique . Sākot ar 2015. gada septembri minētie zīmoli ir veiksmīgi integrēti studiju procesā, tos augstu ir novērtējuši gan studenti, gan pasniedzēji.

 

dr.grendelDr. Grandel kosmētika ir īpaša, jo tai piemīt visaugstākā kvalitāte un izsmalcinātība

Dr. Grandel kosmētikas pamatuzdevums ir aptvert visas klientu vajadzības un problēmas, tādēļ ir izstrādātas 14 produktu līnijas. Līdz ar to sev piemērotus līdzekļus atradīs klienti no 18. gadiem līdz pat sirmam vecumam.

Ir arī speciāla produktu sērija vīriešiem. Sērija Elements of Nature, domāta zaļiem domājošiem cilvēkiem, bet 3D – luksuss ar maksimālu efektu. Dr.Grandel kosmētikas īpašā rozīnīte ir plašais aktīvo serumu klāsts, kas tiek piedāvāts ampulu un želejas kapsulu formā.

BiodrogaBiodroga systems – izcila kosmētika, kuras sastāva pamatā ir dabīgas izcelsmes sastāvdaļas un ārstnieciskais termālais ūdens no Baden Bādenes. t ā ir dermatoloģiski testēta un risina ādas īpašās vajadzības. augstas kvalitātes substanču, biotehnoloģisku sastāvdaļu un dabisku aromātu mijiedarbība sniedz ādai jaunu vitalitāti un harmoniju. Biodroga systems piedāvā individuālas sejas ādas programmas, kas fokusētas uz konkrētu ādas vajadzību apmierināšanu. produkti atbilst visiem starptautiskajiem gmp farmaceitiskajiem standartiem. Biodroga ir izstrādāta gan profesionālai lietošanai, gan lietošanai mājas apstākļos.

SothysJau vairāk kā 60 gadus kompānija SOTHYS dāvā efektīvu kopšanu vīriešiem un sievietēm, kuri pastāvīgi tiecas uz pilnības sasniegšanu un absolūtu skaistumu.
Kompānija SOTHYS, profesionālais kosmētiskais zīmols, vienmēr ir veltījusi lielu uzmanību zinātniskiem pētījumiem un inovatīvu komponentu izstrādei un pelnīti ir atzīts par vadošo ekspertu skaistuma jomā.
Kompānija SOTHYS izstrādāja Digi-Esthétique® – ekskluzīvu manuālās masāžas tehniku. Pateicoties tai un kosmetologa profesionalitātei, procedūra pārvēršas neaizmirstamā jutekliskā kopšanā.

Mary-CohrMary Cohr koncepcijas ir balstīta uz dabīgas kosmētikas, inovatīvas laboratorijas un ekskluzīvu kosmētisko procedūru apvienojuma. Kosmētikas ražošanā Mary Cohr izmanto produktus no dabīgiem izejmateriāliem  – augu ēteriskās eļļas un ekstraktus. Ražotāji lielu akcentu liek uz to, ka kosmētiskie līdzekļi nesatur ne parabēnus, ne krāsvielas, ne modificētus augu ekstraktus, ne ķīmiskos filtrus. Tikpat nozīmīgs ir produktu aromāts, kas Mary Cohr  ir viegls un dabīgs.

Bernard-CasierNeapstrīdami, profesionālajai kosmētikai “Bernard Cassiere” piemīt savs raksturs – tā piedāvā sarunāties mūsdienīgā kosmetoloģijas valodā! Progresīvās un efektīvās “Bernard Cassiere” metodes un kosmētika ļaus rast jaunu enerģijas un prieka avotu – veselīgu ādu un apmierinātību ar savu izskatu.

beaute-pacifiqueBeauté Pacifique ir Dānijas augstākās efektivitātes kosmētikas izstrādātājs. Ražo augstas iedarbības kosmētiku, kas ir izstrādāta apvienojot kosmētiku ar farmāciju. Šie nav produkti, kas tikai uzlabo ādas virsmas vizuālo izskatu, bet gan ar to sastāvā esošajām aktīvajām sastāvdaļām reāli uzlabo ādas bioloģiskās funkcijas zemādas dziļākajos līmeņos.Beaute-Pacifique produkti ir īpaši efektīvi tieši ādas novecošanas pazīmju un saules staru ietekmes bojājumu mazināšanai.

montage pivoineDoctor Renaud .Sākotnēji to radīja franču doktors Luisu Reno, kas ir estētiskā skaistuma dibinātājs. Šīs kosmētikas pamatā ir augi. Docteur Renaud ādas kopšanas produkti sniedz profesionālu skaistumkopšanu, kura ir apvienota formulās. Docteur Renaud prioritāte ir aktīvās vielas ar mērķtiecīgu iedarbību, kas  apmierinātu visas ādas vajadzības Dr. Renaud talanta noslēpums meklējams spējā atrast dabas produktos iedarbīgās sastāvdaļas un padarīt efektīvus dabīgos kosmētikas līdzekļus.

CITI MŪSU SADARBĪBAS PARTNERI

1_GVhMzHnDtbYKIuMddfmHK2T66aUDOlAK_logo_400x400cropped-GMT_logo_goldeBeauty_Logo_gradient_LVespariga-newlogo_uz_baltaHairTex_Logo CMYKLatvijas_Sporta_pedagoģijas_akadēmijas_logolejupielāde (1)lejupielāde (2)lejupielādelogologo_kolonna_saloniLogoGoldMediumLU_P._Stradiņa_Veselības_un_sociālās_aprūpes_koledžas_logomefe-ererertngm_13381633PanaceaPro_logo-īstaisroksana-baltic-sia_216826_1_420x180saldus-medicinas-centrs-sia-aprupes-slimnica-43426_43426_137x136samariesi-logo-brivpratigajiem-300x300Saules-Salons_-SIA.-Pearlsmile-Baltic_-SIA

 

Advertisements
%d bloggers like this: