PARTNERI

Screen Shot 2016-03-24 at 8.16.23 PM

Rūpējoties par mūsu studentiem, koledža uzsāk darbu jaunā kvalitātē. Jauni sadarbības zīmoli studiju procesa profesionālai norisei!

Mēs uzskatām, ka jau studiju laikā ir nepieciešams strādāt ar profesionālu un daudzveidīgu kosmētiku ar mērķi panākt, ka pēc absolvēšanas jaunie speciālisti ir fleksibli un spēj adaptēties mainīgajam kosmētikas tirgum.

lejupielāde

 

https://www.facebook.com/EllaBacheLatvia/

Ekskluzīvās Ella Baché skaistuma receptes tiek izstrādātas “Dermatoloģijas, uztura un skaistumkopšanas” laboratorijā. Ella Bache kosmētika izceļ ādas dabīgo skaistumu un jauneklību, sniedz individuālu pieeju un maksimālu efektu, atkarībā no konkrētās ādas nepieciešamībām un uzturvielu trūkuma. Būdama farmaceite, kuras aizraušanās un kaislība ir skaistums un izpēte, 1936. gadā Ella Bašē (Ella Baché) radīja modernu pieeju ādas kopšanas zinātnei, kas identificē ādas nepieciešamību pēc uzturvielām, pēta pārtikas izcelsmes aktīvo sastāvdaļu īpašības un iegūst visspēcīgākās aktīvās barības vielas. Laika gaitā papildinot šo pieeju ar jaunātklātām bioloģiski aktīvām sastāvdaļām un pielietojot jaunākās tehnoloģijas, 2008. gadā tika patentēta unikāla koncepcija NUTRIDERMOLOGIE®. Nutridermaloģija – tā ir zinātne, kas apvieno ekspertu sasniegumus tādos virzienos kā kosmetoloģija, dermatoloģija un dietoloģija.

Mary-Cohrhttps://marycohr.lv/

Mary Cohr koncepcijas ir balstīta uz dabīgas kosmētikas, inovatīvas laboratorijas un ekskluzīvu kosmētisko procedūru apvienojuma. Kosmētikas ražošanā Mary Cohr izmanto produktus no dabīgiem izejmateriāliem  – augu ēteriskās eļļas un ekstraktus. Ražotāji lielu akcentu liek uz to, ka kosmētiskie līdzekļi nesatur ne parabēnus, ne krāsvielas, ne modificētus augu ekstraktus, ne ķīmiskos filtrus. Tikpat nozīmīgs ir produktu aromāts, kas Mary Cohr  ir viegls un dabīgs.

 

857134098_7136

http://www.natinuel.lv/

Natinuel koncepcija – tie ir pēdējie zinātnes atklājumi, efektīvas metodes un preparāti, izstrādāti ar īpaši augstām tehnoloģijām ar mērķi sasniegt maksimālo efektu sejas un ķermeņa ādas atjaunošanā, izlabojot cilvēka ārienes defektus, veidojot skaistu un harmonisku tēlu.

Jauna kosmētikas Natinuel paaudze ir nopietns papildinājums estētikas problēmu uzlabošanai. Tas ir metodes un līdzekļi, kas ļauj «apstādināt laiku», dod iespēju labāk aizsargāt ādu, saglabāt tās funkcionalitāti.

 

 beaute-pacifiquehttps://beaute-pacifique.lt/

Beauté Pacifique ir Dānijas augstākās efektivitātes kosmētikas izstrādātājs. Ražo augstas iedarbības kosmētiku, kas ir izstrādāta apvienojot kosmētiku ar farmāciju. Šie nav produkti, kas tikai uzlabo ādas virsmas vizuālo izskatu, bet gan ar to sastāvā esošajām aktīvajām sastāvdaļām reāli uzlabo ādas bioloģiskās funkcijas zemādas dziļākajos līmeņos.Beaute-Pacifique produkti ir īpaši efektīvi tieši ādas novecošanas pazīmju un saules staru ietekmes bojājumu mazināšanai.

 

mefe-ererert

 

http://www.poetica.lv/index.php?id=127

Pārsteidzošs, kreatīvs un mūsdienīgs brends. Radīts, kā kosmētika vizāžistiem, Francijā šis produkts kļuva ļoti populārs, un tieši pieprasījums un klientu vēlmes lika Dany Sanz (kompānijas dibinātāja) sākt plašu ražošanu. MAKE UP FOR EVER kosmētika profesionāļiem ir tikpat labas kvalitātes kā lukss klases kosmētika, tomēr piemērota arī vienkāršiem klientiem. Sadarbība ar pasaulē slaveniem grima māksliniekiem un kosmetologiem, konkursi, sekošana modes tendencēm, nemitīga attīstība un radoša pieeja darbam – tas ir mūsu virzītājspēks.

cropped-GMT_logo_gold

http://gmtbeauty.com/lv/sakums/

Izmantojot pēdējo gadu pētījumu rezultātus un zinātniskos atklājumus kosmetoloģijā, medicīnā, bioķīmijā, estētikā, esam izveidojuši zīmolu GMT BEAUTY.

GMT Beauty kosmētiskie līdzekļi ir īpaši radīti, lai savstarpēji mijiedarbojoties, pastiprinātu viens otra darbību, iedarbotos tieši uz mērķaudiem un ļautu sasniegt vēlamo rezultātu maksimāli īsā laikā. Individuāla pieeja klienta vajadzībām un sadarbība ar klientu, precīza un mērķtiecīga estētisko problēmu diagnostika, estētiskās terapijas procesa kontrole, atbilstošu kosmētisko līdzekļu un estētisko procedūru izvēle nodrošina garantētu mērķa rezultāta sasniegšanu.

 

MŪSU SADARBĪBAS PARTNERI – Prakses vietas

1_GVhMzHnDtbYKIuMddfmHK2T66aUDOl

http://www.hoteljurmala.com/lv

Hotel Jūrmala Spa ir vieta, kur atgūt dvēseles un ķermeņa harmoniju!

Izraujieties no ikdienas steigas un uz brīdi aizmirstiet apkārtējo pasauli, ļaujoties mierpilnai atpūtai, mūsu  Spa centrā. Jūsu labsajūtai mēs piedāvājam – relaksējošas masāžas, dažādas ūdens procedūras, skaistumkopšanas kūres sejai un ķermenim, friziera un manikīra – pedikīra pakalpojumus, Spa kapsulas, piecas dažādas saunas un trīs dažādu temperatūru baseinus, sporta nodarbības un trenažieru zāli.

Vairāk kā 200 dažādu procedūru plašais piedāvājums ļaus Jums izvēlēties sev piemērotāko veselības un pašsajūtas uzlabošanai.

logo_kolonna_saloni

 

https://www.kolonna.com/lv

Kopš 1991. gada KOLONNA ir Latvijā vadošais skaistumkopšanas zīmols. Uzņēmums piedāvā plašu, profesionālo skaistumkopšanas pakalpojumu un kosmētikas klāstu. 19 salonos visā Latvijā, profesionālās kosmētikas vairumtirdzniecībā un sporta klubā CENTRS strādā vairāk nekā 400 nozares speciālistu.

 

LogoGoldMedium

https://www.balticbeach.lv/lv/

Baltic Beach Hotel & SPA ir 5* viesnīca, kas atrodas Jūrmalā, starp smilšainajām kāpām un krāšņajām priedēm, dažu minūšu gājiena attālumā no populārākajām apskates vietām. Viesnīca piedāvā aprīkotu privāto pludmali ar ēdināšanas pakalpojumiem un lepojas ar 165 modernajiem numuriem un luksiem ar fantastiskiem skatiem, kas paveras no viesnīcas balkoniem.
Viesi var baudīt unikālus ūdens relaksācijas centrus, vairāk nekā 400 SPA procedūras (par papildu samaksu) medicīniski sertificētajā SPA BalticBeach centrā, kur atrodas vienīgais Latvijā 25m garš peldbaseins ar siltu jūras ūdeni un modernais fitnesa centrs

ngm_13381633

 https://biosenta.lv/

Estētiskās medicīnas centrs BIOSENTA piedāvā pakalpojumus, saistītus ar:
• ādas defektu novēršanu
• problemātiskās ādas ārstēšanu
• ādas atjaunošanu un liftingu
• cīņu pret lieko svaru
• cellulīta likvidēšanu
• ķermeņa kontūru labošanu
• ādas slimību diagnostiku un ārstēšanu
Kā arī kvalificētu speciālistu konsultācijas.
Centrs BIOSENTA balstās uz augstas klases itāļu iekārtu izmantošanu. Klīniskos pētījumos tika pierādīta visu iekārtu efektivitāte.
Pašlaik, BIOSENTA estētiskās medicīnas centra aparāti ir vieni no visiedarbīgākiem un drošiem šajā jomā.

logohttps://www.vca.lv

Nodrošina uz klienta vajadzībām orientētu, kvalitatīvu un pieejamu veselības aprūpi ģimenei draudzīgā iestādē. Sniedz nozīmīgu ieguldījumu sabiedrības veselības līmeņa paaugstināšanā, kļūstot par Eiropā atzītu teicama servisa finansiāli ilgtspējīgu veselības aprūpes iestādi, kas orientēta uz slimību profilaksi, slimību agrīnu diagnostiku, kvalitatīvu ārstēšanu un veselīga dzīves veida popularizēšanu.

VCA poliklīnikas atrodas visās Rīgas apkaimēs, nodrošinot ikvienam rīdziniekam ērtu pieeju labākajiem mediķiem savas dzīves vai darba vietas tuvumā. Visas VCA poliklīnikas ir ērti sasniedzamas arī galvaspilsētas viesiem!

roksana-baltic-sia_216826_1_420x180

http://www.roksana-beauty.lv/

Augstās kvalitātes filozofiju un individuālo pieeju, mūsdienīgas tehnoloģijas un dabas harmoniju mēs apvienojām šā mērķa sasniegšanai. Kā arī dabiskumu, saudzīgu attieksmi, fizioloģijas sapratni un labāka piegājiena izvēli – tas ir tas ko katrs no mums gaida no sava ārējā izskata.

Mēs izvēlāmies labākas profesionālās metodes, kuras atbilst mūsu izvēles kritērijam: inovatīvās idejas, augstākā ražotnes kvalitāte, drošība un garantēts rezultāts. Mūsu mērķis – palīdzēt katram profesionālam orientēties priekšlikumu daudzveidībā estētiskas medicīnas sfērā un izdarīt pareizo izvēli. Mūsu uzdevums kļūt par saikni starp profesionālu un klientu. Mēs mīlam savu darbu un darām to ar lielāko prieku un ar sirsnīgāku uzmanību katram klientam. „Profesionāli un ar mīlestību!” – ir mūsu devīze.

Kompānija ROKSANA dibināta 1993. gadā un piedāvā Latvijas tirgū profesionālas kosmētikas līnijas.

Saules-Salons_-SIA.-Pearlsmile-Baltic_-SIA

http://www.saulessalons.lv/

Saules Salons ir viens no populārākajiem un atpazīstamākajiem skaistumkopšanas pakalpojumu sniedzējiem Rīgā , kas sevi pierādījis 20 darba gados. Salonā strādā pieredzējuši, prasmīgi un zinoši speciālisti . Darbā tiek izmantota vislabākā profesionālā kosmētika. Saules Salonā tiek nodrošināta teicama pakalpojumu kvalitāte, uzmanība un rūpes par katru klientu.
Pie mums ir plašs pakalpojumu klāsts visos skaistumkopšanas segmentos. Esam vācu profesionālās kosmētikas Dr. Grandel pārstāvji Latvijā . Tas nozīmē , ka kosmētiku pie mums var nopirkt gan klienti mazumtirdzniecībā , gan profesionāļi vairumtirdzniecībā . Apmācām profesionāļus strādāt ar perfekto premium klases kosmētiku. . Gan vairumtirdzniecības , gan mazumtirdzniecības klientiem vienmēr ir pieejami profesionāļu ieteikumi un padomi.

saldus-medicinas-centrs-sia-aprupes-slimnica-43426_43426_137x136

 

http://slimnica.saldus.lv/

 

 

PanaceaPro_logo-īstais

http://www.panaceapro.lv/

„Panacea pro” ir mūsdienīga klīnika ar jaudīgu tehnisko nodrošinājumu un augsti profesionālu personālu. Lāzertehnoloģijas ļauj risināt ne tikai kosmētiska, bet arī medicīniska rakstura problēmas.

 

MŪSU SADARBĪBAS PARTNERI  – Akadēmiskā sadarbība

AK_logo_400x400

 

https://www.alberta-koledza.lv/

 

 

Latvijas_Sporta_pedagoģijas_akadēmijas_logo

https://www.lspa.lv/

 

 

 

lejupielāde (2)http://www.turiba.lv/lv/

 

 

lejupielāde

 

   https://www.rcmc.lv/

 

LU_P._Stradiņa_Veselības_un_sociālās_aprūpes_koledžas_logo

 

 

http://www.psk.lu.lv/

 

 

samariesi-logo-brivpratigajiem-300x300

 

http://www.samariesi.lv/

 

 

MŪSU SADARBĪBAS PARTNERI  – Mediji, komunikācija

  lejupielāde

https://www.nouvelles-esthetiques.com/

Les Nouvelles Esthétiques Latvia ir rokasgrāmata Latvijas estētiķiem, kosmētiķiem, frizieriem, nagu meistariem, masieriem, salonu vadītājiem un kosmētikas produktu distribūcijas menedžeriem.

Les Nouvelles Esthétiques Latvia ir jūsu profesionālās bibliotēkas neatņemama sastāvdaļa. Žurnāla raksti nezaudē aktualitāti arī pēc trīs un pieciem gadiem!

Les Nouvelles Esthétiques Latvia ir vienīgais profesionālais izdevums skaistumkopšanas nozares speciālistiem Latvijā latviešu valodā

eBeauty_Logo_gradient_LV

https://www.e-beauty.lv/

Viss par skaistumkopšanu, klientiem un profesionāļiem.

Portāls e-beauty.lv ir lielākais un ar informāciju bagātākais skaistumkopšanas nozares interneta portāls Latvijā.

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) ir Iielākā uzņēmēju biedrība Latvijā, kurā apvienojušies vairāk nekā 2500 biedri – visu reģionu un nozaru mikro, mazie, vidējie un lielie uzņēmumi, asociācijas, pilsētu uzņēmēju klubi, un citas uzņēmēju apvienības. Biedrība pārstāv uzņēmēju intereses, kā arī sniedz pakalpojumus, lai Latvijā būtu izcili uzņēmumi, izcilā uzņēmējdarbības vidē. Tās galvenās darbības jomas ir uzņēmējdarbības vide, uzņēmumu konkurētspēja, eksports.


Vairāk kā 40 gadu pastāvēšanas laikā CIBTAC (Confederation of International Beauty Therapy & Cosmetology) ir ieguvusi globālu atpazīstamību un kļuvusi par vadošo eksaminācijas centru, kas nodrošina augstākā līmeņa skaistumkopšanas speciālistu kvalitāti. Pateicoties plašajam kursu klāstam, rūpīgai kvalitātes kontrolei un augstākajiem standartiem, kas tiek ievēroti ikvienā organizācijas akreditētajā mācību iestādē, CIBTAC ir atzīta un atpazīta vairāk nekā 23 pasaules valstīs.


World Massage Federation was established as to expand massage globally by organizing training sessions, educational seminars, camps and international events. Our goal is promote a development of massage education through supporting of all Institution and individuals who are members of World Massage Federation. The mission of WMF is to unite the experts under a single banner and promote the theory and practice of massage worldwide.


Korporatīvās sociālās atbildības platforma – KSA Latvija ir biedrība, kas apvieno privātā, publiskā un NVO sektora organizācijas, kā arī ekspertus, kuri sekmē Latvijas uzņēmēju darbību un attīstību, ieviešot organizāciju stratēģijās korporatīvā sociālās atbildības principus.


Latvijas Kvalitātes biedrība (KVALB) ir valstiski atzīta nevalstiskā organizācija, kas līdzdarbojas valsts politikas veidošanā, normatīvo aktu izstrādē un projektu īstenošanā savas darbības jomā.


Iespējamā misija ir kustība, kas strādā, lai nodrošinātu kvalitatīvu izglītību katram bērnam Latvijā, radot nepieciešamās pārmaiņas klasēs, skolās un sabiedrībā. Iespējamā misija ir partneris starptautiskā izglītības organizāciju tīklā Teach for All, kas apvieno 40 organizācijas visā pasaulē.


Biznesa augstskola Turība ir uz uzņēmējdarbību orientēta privātā augstskola Rīgā. Augstskolai ir četras filiāles — Liepājā, Cēsīs, Talsos un Jēkabpilī. Augstskola dibināta 1993. gadā, tajā iekārtota moderna bibliotēka, viesnīca un sporta zāle. 2014. gadā Latvijas Darba devēju konfederācijas topā atzīta kā darba devēju 3. ieteiktākā augstskola Latvijā.


Latvijas Koledžu asociācija dibināta 2002.gadā un apvieno gan valsts, gan privāto personu dibinātās Latvijas koledžas, kā arī vairākas augstskolas, kurās tiek īstenotas arī koledžu līmeņa studiju programmas. Biedrības  darbības mērķis – veicināt koledžu un augstskolu, kas īsteno 1.līmeņa profesionālās augstākās izglītības programmas, attīstību un pilnveidošanos, to darbības efektivitātes paaugstināšanu.


Biedrība “Latvijas skaistumkopšanas speciālistu asociācija” (LSSA) ir brīvprātīgu personu apvienība, kuras biedri ir apvienojušies, lai sasniegtu šīs organizācijas mērķus un īstenotu tās uzdevumus. Organizācijas darbības mērķis ir veicināt skaistumkopšanas speciālistu kosmetoloģijā profesionālo attīstību Latvijā un Eiropā.


 Profesijas “Masieris” sertifikācija(LFMA sertifikācijas komisijas), profesionālā pilnveide, sadarbība jaunu programmu /projektu īstenošanā.


Biedrības “Latvijas Masieru asociācijas” mērķis ir veicināt ārstnieciskās masāžas nozares speciālistu profesionālo attīstību Latvijā.


Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) studiju procesa galvenā prioritāte ir un būs sporta nozare, kurai LSPA pilnībā nodrošina visu nepieciešamo speciālistu sagatavošanu, realizējot studiju virziena “Izglītība, pedagoģija un sports” programmas. 2021.gada 6.septembrī Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija sagaidīs augstskolas simtgadi.


Bērnu paliatīvās aprūpes biedrība ir sabiedriska organizācija, kurā apvienotas fiziskas un juridiskas personas, lai atbalstītu neizārstējami slimos bērnus un viņu ģimenes locekļus, informētu sabiedrību par paliatīvās aprūpes problēmām un iesaistītu sabiedrību palīdzības sniegšanā.


Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledža


Rīgas Tehniskā koledža


Alberta koledža”


Rīgas Stradiņu universitātes Sarkanā Krusta medicīnas koledža


Hotel Jūrmala SPA


Latvijas Universitāte


 AS “Veselības centru apvienība”


SIA “Saldus medicīnas centrs”


SIA “REHO”


SIA “BBH Investments”


Sociālās integrācijas valsts aģentūra


VSIA”Nacionālais rehabilitācijas centrs “Vaivari””


SIA “e.BEAUTY”


ISIC.lv


Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija

 

 

%d bloggers like this: