PRAKSES VIETAS

Rehabilitācijas centrs Tērvete  kā sanatorija dibināta 1924. gada 29. jūnijā. Kopš 2007. gada SIA “Rehabilitācijas centrs “Tērvete”” ir patstāvīga saimnieciska vienība ar juridiskās personas statusu, kura ar tai norobežoto pašvaldības īpašuma daļu veic uzņēmējdarbību ar galveno mērķi nodrošināt augsti specializētu medicīnisko palīdzību veselības aprūpes interesēs Latvijā.
Piedāvājumā relaksējošas masāžas, dažādas ūdens procedūras, skaistumkopšanas kūres sejai un ķermenim, friziera un manikīra – pedikīra pakalpojumus, Spa kapsulas, piecas dažādas saunas un trīs dažādu temperatūru baseinus, sporta nodarbības un trenažieru zāli. Vairāk kā 200 dažādu skaistumkopšanas procedūru piedāvājums.
NRC “Vaivari” ir medicīniskās rehabilitācijas, veselības un sociālās aprūpes, izglītības un zinātnes valsts nozīmes objekts – lielākā šāda tipa medicīnas iestāde Latvijā. Misija ir palīdzēt cilvēkiem ar funkcionēšanas traucējumiem atgūt neatkarību un cieņpilnu dzīvi, nodrošinot  kompleksu multidisciplināru rehabilitāciju pēc slimībām un traumām, vienlaikus nodrošinot klīnisko bāzi rehabilitācijas speciālistu  izglītībai un pētniecībai.
Īpašā “OTTO Saule” šeit spīd vienmēr – pat gada aukstākajos un tumšākajos mēnešos. OTTO Hotel & Sun palīdz pārvarēt spēku izsīkumu un nepieļaut izdegšanu. Uzdāvini sev pāris brīvu dienu, lai piedzīvotu esības vienkāršību! Piejūras mazpilsēta Pāvilosta kopā ar OTTO veido dabisku vidi, kur apstāties skrējienā, atslēgties no rūpēm, atgūt enerģiju un koncentrēt to uz labsajūtu. Dodies dabā, sajūti priežu smaržu un spirdzinoši sāļo Baltijas jūras vēju. Vai arī vienkārši ļaujies OTTO Hotel & Sun labsajūtas procedūrām un uzlādē savu ķermeni ar enerģiju.
Baltic Beach Hotel & SPA ir piecu zvaigžņu viesnīca, kas atrodas Baltijas jūras krastā, pašā Jūrmalas sirdī. Baltic Beach Hotel & SPA ir 165 mūsdienīgi aprīkoti  numuri un augstākās klases apartamenti ar balkoniem un terasēm, ar fantastisku panoramas skatu uz Baltijas jūru.Baltic Beach SPA ar sertificētu ārstniecības iestādes statusu, uz 4,800 kvadrātmetriem piedāvā vairāk nekā 400 relaksācijas, skaistumkopšanas, detoksikācijas un svara kontroles procedūras, kuras tiek pielāgotas katram viesim individuāli, lai sasniegtu vēlamo rezultātu.
Lāzerdermatoloģijas klīnika Era Esthetic ir slavenās Lietuvas klīnikas Era Esthetic klīniku tīkla pārstāve, kas darbojas Latvijā (Rīgā, Jūrmalā) kopš 2015. gada. Era Esthetic piedāvā daudzu gadu pieredzi Baltijas valstīs, inovācijas estētiskās medicīnas jomā, rūpes par katru apmeklētāju un labākos estētiskos rezultātus katram klientam.
Viesnīca Piena muiža – Berghof Hotel & SPA ir iekārtota atjaunotā neorokoko stila muižā ar ievērojamu vēsturi. Viesiem tiek piedāvātas skaistas dabas apkārtnes ieskautas un greznas nakšņošanas iespējas. Viesnīcas brīnišķīgajā spa kompleksā ir pieejama ievērojama iespēju izvēle.

Viesnīcā Piena muiža – Berghof Hotel & SPA ir pieejams spa komplekss, kurā ir vairākas pirtis, āra atvēsināšanās baseins, iekštelpu peldēšanas zona un masāžas centrs.
Ārstniecības un skaistumkopšanas salona darbinieki – sertificēti savas nozares profesionāļi, kuri vienmēr rūpējas par Jūsu veselības uzlabošanu un augstāko pakalpojuma sniegšanas kvalitāti. VSPA salonu pārstāv arī viens no Latvijas profesionālākajiem fizioterapeitiem – Vladimirs Gailis.
Katrs mūsu klients ir kā jauns stāsts, kuru mēs izlasām no pirmās līdz pēdējai lapaspusei. Individuāla attieksmē, profesionalitāte un vienmēr augstākā apkalpošanas kultūra – šie ir mūsu raksturojošie vārdi.
OCÉANO Health Spa Hotel, together with the attached F. X. Mayr Centre, presents itself completely renewed in the now third generation of owners. With OCÉANO MED we practice preventive and regenerative medicine with extraordinary healing results. Our doctors and therapists accompany you on your way to more health, balance and joie de vivre after careful indication and with individually tailored therapies.
Moderna klīnika ar pilnu pakalpojumu klāstu. Gan mūsu ārsti, gan medicīnas māsas – visi ir pieredzējuši speciālisti savā jomā, kas ir sevi pierādījuši kā zinoši un atbildīgi sava darba veicēji.
We have created 6 different concepts according to your needs. All concepts include distinctive treatments that follow the latest wellness trends and standards. From spa centers located in luxurious five – star resorts to smaller centers in boutique or city hotels and idyllic beach Gazebos, we know how to make the difference and add extra value to your hotel services. All six spa concepts target to stay aligned with the most sophisticated wellness experience and thus to advance your guest experience services.
Ekspress SPA Rīgas centrā (Vecrīgā)
Semarah Hotels ir Latvijā dibināta viesnīcu ķēde, kura var lepoties ar patiesi vērtīgām pērlēm. Kūrorta viesnīca Lielupe, četrzvaigžņu viesnīca Metropole un elegantā dizaina viesnīca Grand Poet Raiņa bulvārī. Katra no tām ir ar savu unikālo stāstu un vērtībām.
Kvalitatīvas veselības aprūpes viens no svarīgākajiem
priekšnosacījumiem ir ātra un precīza slimības diagnostika.
Mēs esam gatavi pielietot savas zināšanas, lai palīdzētu
Jums un Jūsu veselībai.
Sniedzam kvalitatīvus veselības aprūpes pakalpojumus Saldus un Brocēnu novada iedzīvotājiem. Vienmēr laipni gaidīti arī citu novadu iedzīvotāji 
With our online platform we help students, companies and universities by offering the best internships in Spain and France. 
The Animafest Experience Online Platform service is completely free, the companies give you accommodation, meals and also a scholarship *, you will also have the opportunity to learn and perfect the language of the country where you will be. 
You just sign up and the companies will contact you.
VSpa – mājīgs SPA salons ar jauku atmosfēru Rīgas klusajā centrā.
MŪSU SALONS IR OFICIĀLI REĢISTRĒTA ĀRSTNIECĪBAS – MEDICĪNAS IESTĀDE. Visus mūsu salona medicīniskos pakalpojumus Jums ir iespēja noformēt apdrošināšanas ietvaros

Vidzemes slimnīca ir 2008. gadā izveidota IV līmeņa reģionālā slimnīca, kas sastāv no trīs daļām Valmierā, Rūjienā un Valkā. Tā ir lielākā Vidzemes slimnīca ārpus Rīgas, kurā strādā vairāk nekā 700 darbinieku. 2019. gadā Vidzemes slimnīca parakstīja sadarbības līgumu ar Rīgas Austrumu klīnisko universitātes slimnīcu. 

%d