PRAKSES VIETAS

Rehabilitācijas centrs Tērvete  kā sanatorija dibināta 1924. gada 29. jūnijā. Kopš 2007. gada SIA “Rehabilitācijas centrs “Tērvete”” ir patstāvīga saimnieciska vienība ar juridiskās personas statusu, kura ar tai norobežoto pašvaldības īpašuma daļu veic uzņēmējdarbību ar galveno mērķi nodrošināt augsti specializētu medicīnisko palīdzību veselības aprūpes interesēs Latvijā.
Piedāvājumā relaksējošas masāžas, dažādas ūdens procedūras, skaistumkopšanas kūres sejai un ķermenim, friziera un manikīra – pedikīra pakalpojumus, Spa kapsulas, piecas dažādas saunas un trīs dažādu temperatūru baseinus, sporta nodarbības un trenažieru zāli. Vairāk kā 200 dažādu skaistumkopšanas procedūru piedāvājums.
NRC “Vaivari” ir medicīniskās rehabilitācijas, veselības un sociālās aprūpes, izglītības un zinātnes valsts nozīmes objekts – lielākā šāda tipa medicīnas iestāde Latvijā. Misija ir palīdzēt cilvēkiem ar funkcionēšanas traucējumiem atgūt neatkarību un cieņpilnu dzīvi, nodrošinot  kompleksu multidisciplināru rehabilitāciju pēc slimībām un traumām, vienlaikus nodrošinot klīnisko bāzi rehabilitācijas speciālistu  izglītībai un pētniecībai.
Baltic Beach Hotel & SPA ir piecu zvaigžņu viesnīca, kas atrodas Baltijas jūras krastā, pašā Jūrmalas sirdī. Baltic Beach Hotel & SPA ir 165 mūsdienīgi aprīkoti  numuri un augstākās klases apartamenti ar balkoniem un terasēm, ar fantastisku panoramas skatu uz Baltijas jūru.Baltic Beach SPA ar sertificētu ārstniecības iestādes statusu, uz 4,800 kvadrātmetriem piedāvā vairāk nekā 400 relaksācijas, skaistumkopšanas, detoksikācijas un svara kontroles procedūras, kuras tiek pielāgotas katram viesim individuāli, lai sasniegtu vēlamo rezultātu.
Ekspress SPA Rīgas centrā (Vecrīgā)
Moderna klīnika ar pilnu pakalpojumu klāstu. Gan mūsu ārsti, gan medicīnas māsas – visi ir pieredzējuši speciālisti savā jomā, kas ir sevi pierādījuši kā zinoši un atbildīgi sava darba veicēji.

Kopš 1991. gada KOLONNA ir Latvijā vadošais skaistumkopšanas zīmols. Uzņēmums piedāvā plašu, profesionālo skaistumkopšanas pakalpojumu un kosmētikas klāstu. 19 salonos visā Latvijā, profesionālās kosmētikas vairumtidzniecībā un sporta klubā CENTRS strādā vairāk nekā 400 nozares speciālistu.
Semarah Hotels ir Latvijā dibināta viesnīcu ķēde, kura var lepoties ar patiesi vērtīgām pērlēm. Kūrorta viesnīca Lielupe, četrzvaigžņu viesnīca Metropole un elegantā dizaina viesnīca Grand Poet Raiņa bulvārī. Katra no tām ir ar savu unikālo stāstu un vērtībām.
Kvalitatīvas veselības aprūpes viens no svarīgākajiem
priekšnosacījumiem ir ātra un precīza slimības diagnostika.
Mēs esam gatavi pielietot savas zināšanas, lai palīdzētu
Jums un Jūsu veselībai.
Sniedzam kvalitatīvus veselības aprūpes pakalpojumus Saldus un Brocēnu novada iedzīvotājiem. Vienmēr laipni gaidīti arī citu novadu iedzīvotāji 
With our online platform we help students, companies and universities by offering the best internships in Spain and France. 
The Animafest Experience Online Platform service is completely free, the companies give you accommodation, meals and also a scholarship *, you will also have the opportunity to learn and perfect the language of the country where you will be. 
You just sign up and the companies will contact you.

VSpa – mājīgs SPA salons ar jauku atmosfēru Rīgas klusajā centrā.

MŪSU SALONS IR OFICIĀLI REĢISTRĒTA ĀRSTNIECĪBAS – MEDICĪNAS IESTĀDE. Visus mūsu salona medicīniskos pakalpojumus Jums ir iespēja noformēt apdrošināšanas ietvaros

%d bloggers like this: