VALDES PRIEKŠSĒDĒTĀJA

Skaistumkopšanā ienāk jauns termins “tīrs skaistums”, kur sintētiskās sastāvdaļas pakāpeniski nomainīs tehnoloģijas un zinātne, vairāk un vairāk tiks izstrādāti un datiem pamatoti produkti, būtisku lomu ieņems izsekojama piegādes ķēde un tiks bruģēts ceļš uz jaunām inovācijām. Zinātne sāk ieņemt savu galveno lomu. 

Līdz ar pandēmijas krasi paātrinošo darba modeļu maiņu, darbinieku izdegšanu un garīgās veselības krīzi, šobrīd pasaulē uzsvars tiek likts uz fizisko labsajūtu un labbūtību. Iespējas dzīvot ilgāk, justies un izskatīties jaunākam ir viena no lielākajām mūsdienu medicīnas un labsajūtas tendencēm. Pareizs un sabalansēts uzturs, rūpes par sevi, aktīvs dzīvesveids, sportošana ikdienā un mūsu ādas kopšana ir mūsu nākotnes misija.

Saprotot šo visu, mūsu rokās ir radīt speciālistus, kuri ne tikai profesionāli spēs pildīt savus pienākumus, bet spēs arī analizēt, pētīt un meklēt jaunus risinājumus ilgtspējīgai ādas kopšanai un veselības aprūpei.

Arī ilgtspēja vairs nav tikai trends vai uzņēmuma ētisks apsvērums, ilgtspēja visos tās līmeņos nu ir absolūts “MUST HAVE”. Arī skaistumkopšanā un veselības aprūpē.

Tāpēc mēs, sasniedzot savus 20 pastāvēšanas gadus kā koledža, sagatavojot skaistumkopšanas speciālistus kosmetoloģijā un masierus, ejam tālāk. Mēs apvienojam spēkus un apvienojamies ar vienu no darba devēju atzītākajām augstskolām – biznesa augstskolu Turība, izstrādāsim jaunas programmas veselības aprūpē gan bakalaura, gan maģistra programmās – uzturu, fizioterapiju, kosmetoloģiju, spa vadītāju un citas ne tikai latviešu valodā, bet arī angļu valodā, sagatavojot starptautiski pieprasītus speciālistus.

MARIKA ĢEDERTE, valdes priekšsēdētāja, uzņēmuma līdzīpašniece un koledžas dibinātāja (Foto: Uldis Stepanovs)


Izveidojusi un nodibinājusi Starptautisko Kosmetoloģijas koledžu, šobrīd valdes priekšsēdētāja.

2004. gadā pabeigusi Rīgas Starptautiskās Ekonomikas un Biznesa augstskolu, iegūstot maģistra grādu uzņēmējdarbības vadībā. Ieguvusi “kvalitātes vadības sistēmas vadītāja” sertifikātu Bureau Veritas.

Pabeigusi profesionālās pilnveides kursus “Ilgtspēja: Stratēgija un iespējas industrijā” Masačūsetas Tehnoloģiju institūtā, “Organizācijas veselība” un “Attālinātā darba izaicinājumi” Hārvardas universitātē, Jēlas universitātē – “Zinātne par labklājību”, “Lean sistēmu” Oksfordas Universitātē, “Digitālo mārketingu” RISEBĀ, un “Starptautisko projektu izstrāde” Turībā.

Marika Ģederte  ir Bērnu Paliatīvās aprūpes biedrības patronese, nodibinājusi Skaistumkopšanas nozares izglītības kvalitātes fondu un pasniedz Beauty Expert Award balvu labākajiem nozarē.

Valdes priekšsēdētāja ir 15 gadus mentore biedrībā “Līdere”, biznesa HUB Turība, programmā “Erasmus jaunajiem uzņēmējiem”, kā arī mentore jaunajām līderēm projektā “Future Heroes”.

Marika Ģederte 2018. gadā saņēmusi apbalvojumu Cilvēka izaugsmei kategorijā – sociālā atbildība, kā arī 2015. gadā – Rotary International Paul Harris atzinību.

Kā viens no personīgajiem panākumiem ir kļūšana par līdzautori leģendārā panākumu eksperta Brian Tracy jaunajā grāmatā ” The Secret to Wealth. Volume III“, (Labklājības noslēpums, 3.izdevums), kura izdota Kanādā 2021. gadā. Grāmata jau ir kļuvusi par bestselleru pasaulē, tā ir izdota angļu valodā un tajā ir kopā 20 līdzautori no dažādām valstīm. Autori runā par nekustamā īpašuma biznesu, finansēm, pozitīvo domāšanu, līderību, investēšanu un naudas pelnīšanu. Tā sniedz padomus kā gūt finanšu panākumus.

Kontakti: marika/at/skk.lv

%d bloggers like this: