VALDES PRIEKŠSĒDĒTĀJA

“Ja līdz šim mums bija jāpieliek pūles, lai transformētos un sadzīvotu ar izaicinājumiem atālinātā darba un mācību dēļ, tad tagad straujo notikumu dēļ ir jāmācās apstāties un pasaudzēt katram sevi. Gan emocionālā, gan fiziskā izpratnē visos līmeņos – privātā un publiskā vidē.

Lai uzlabotu kvalitāti visos procesos, esam izstrādājuši jaunu biznesa modeli, pārejot uz moduļu un sezonālām mācībām, tādējādi nodrošinot līdzsvaru starp privāto un studiju dzīvi. Nepārtraukti uzlabojumi ilgtspējas jautājumos, ir mūsu nākamais izaicinājums – dažādība, iekļaušana, pieejamība un labbūtība.

Ar savu pilotprojektu studentiem un pedagogiem – pavasara semestri angļu valodā, ceram iedrošināt runāt gan studentus, gan pedagogus, gan personālu angļu valodā un sagatavoties arī starptautiskajam eksāmenam.

Un visbeidzot, nepārtraukti uzlabojumi un izaugsme ir viens no mūsu koledžas stūrakmeņiem, un nākamais studiju gads nebūs izņēmums. Esam uzsākuši darbu pie jaunām izglītības programmām, lai paceltu skaistumkopšanas nozari vēl augstākā līmenī. 

Novēlu atrast katram skaidru mērķi un dzīvesprieku sevī. Lai mierīgi mums visiem!”

MARIKA ĢEDERTE, valdes priekšsēdētāja, uzņēmuma līdzīpašniece un koledžas dibinātāja (Foto: Uldis Stepanovs)


Izveidojusi un nodibinājusi Starptautisko Kosmetoloģijas koledžu, šobrīd valdes priekšsēdētāja.

2004. gadā pabeigusi Rīgas Starptautiskās Ekonomikas un Biznesa augstskolu, iegūstot maģistra grādu uzņēmējdarbības vadībā. Ieguvusi “kvalitātes vadības sistēmas vadītāja” sertifikātu Bureau Veritas, mārketinga un komunikācijas sertifikātu Berlīnes Starptautiskajā biznesa un menedžmenta institūtā. Pabeigusi profesionālās pilnveides kursus “Organizācijas veselība” un “Attālinātā darba izaicinājumi” Hārvardas universitātē, Jēlas universitātē – “Zinātne par labklājību”, “Lean sistēmu” Oksfordas Universitātē, “Digitālo mārketingu” RISEBĀ, un “Starptautisko projektu izstrāde” Turībā.

Marika Ģederte  ir Bērnu Paliatīvās aprūpes biedrības patronese, nodibinājusi Skaistumkopšanas nozares izglītības kvalitātes fondu un pasniedz Beauty Expert Award balvu labākajiem nozarē.

Valdes priekšsēdētāja ir 10 gadus mentore biedrībā “Līdere”, biznesa HUB Turība, programmā “Erasmus jaunajiem uzņēmējiem”, kā arī mentore trešo sezonu jaunajām līderēm projektā “Future Heroes”.

Marika Ģederte 2018. gadā saņēmusi apbalvojumu Cilvēka izaugsmei kategorijā – sociālā atbildība, kā arī 2015. gadā – Rotary International Paul Harris atzinību.

Kā viens no personīgajiem panākumiem ir kļūšana par līdzautori leģendārā panākumu eksperta Brian Tracy jaunajā grāmatā ” The Secret to Wealth. Volume III“, (Labklājības noslēpums, 3.izdevums), kura izdota Kanādā 2021. gadā. Grāmata jau ir kļuvusi par bestselleru pasaulē, tā ir izdota angļu valodā un tajā ir kopā 20 līdzautori no dažādām valstīm. Autori runā par nekustamā īpašuma biznesu, finansēm, pozitīvo domāšanu, līderību, investēšanu un naudas pelnīšanu. Tā sniedz padomus kā gūt finanšu panākumus.

Kontakti: marika/at/skk.lv

%d bloggers like this: