VALDES PRIEKŠSĒDĒTĀJA

Par digitalizāciju un attālinātajām studijām sapņojām jau pāris gadus atpakaļ un jāatzīst, ka visas uzsāktās inicatīvas neīstenojās tik ātri, kā mēs būtu vēlējušies. Līdz brīdim, kad tas vienkārši bija jādara. Kā izrādās, mūsu ieguldījums personāla izaugsmē un mācībās, deva mums zināšanas un pārliecību tikt galā ar šo jauno izaicinājumu, kurā joprojām burtiski ir “ierauti” visi planētas iedzīvotāji. Dzīve ir apgāzusies ar kājām gaisā un šis ir laiks, lai pārskatītu savu personīgo un profesionālo dzīvi turpmāk. Pārmaiņas ir skāruši mūs visus – mūsu pedagogus, mūsu personālu, un arī studentus. Ir sācies jauns laikments – ir pašiem jāmācās mācīties.

Arī mēs mācāmies kļūt labāki, mīlošāki un atvērtāki. Iecietīgāki un atbildīgāki. Būt atbildīgiem pret sevi, pret apkārtējiem, ir mūsu šodienas galvenais uzdevums. Mums kā koledžai ir svarīgi ne tikai mazināt riskus, bet rūpēties par savu veselību pašiem. 

Šobrīd, kā vēl nekad, ir svarīgi parūpēties par savu fizisko un mentālo veselību, lai pielāgotos situācijai pasaulē un attīstītu savu nākotnes potenciālu un konkurētspēju. Gadu atpakaļ uzsākām #Zaļās klases un, uzsākot jauno studiju gadu, tās īstenosim vēl intensīvāk. Vairāk svaigā gaisā, vairāk kustības un fiziskie un emocionālie treniņi. Ticu, ka tiksim pāri arī šai krīzei.

Novēlu visiem labu veselību un izturību, lai mierīgs mums šis mācību gads!

MARIKA ĢEDERTE, valdes priekšsēdētāja, līdzīpašniece un koledžas dibinātāja

Izveidojusi un nodibinājusi Starptautisko Kosmetoloģijas koledžu, šobrīd valdes priekšsēdētāja.

2004. gadā pabeigusi Rīgas Starptautiskās Ekonomikas un Biznesa augstskolu, iegūstot maģistra grādu uzņēmējdarbības vadībā. Ieguvusi “kvalitātes vadības sistēmas vadītāja” sertifikātu Bureau Veritas, mārketinga un komunikācijas sertifikātu Berlīnes Starptautiskajā biznesa un menedžmenta institūtā. Pabeigusi profesionālās pilnveides kursus “Organizācijas veselība” Hārvardas universitātē, Jēlas universitātē – “Zinātne par labklājību”, “Lean sistēmu” Oksfordas Universitātē, un “Digitālo mārketingu” RISEBĀ.

Marika Ģederte  ir Bērnu Paliatīvās aprūpes biedrības patronese, mentore biedrībā “Līdere”, biznesa HUB Turība un programmā “Erasmus jaunajiem uzņēmējiem”, izveidojusi Skaistumkopšanas nozares izglītības kvalitātes fondu un pasniedz Beauty Expert Award balvu labākajiem nozarē.

Bijusi Rotary apgabala (2410 Rīga – Zviedrija) trenere, Rīgas Rīdzenes Rotary kluba prezidente 2017. gadā, Rīgas Uzņēmēju biedre, LTRK Rīgas apakšpadomes locekle.

M. Ģederte 2018. gadā saņēmusi apbalvojumu Cilvēka izaugsmei kategorijā – sociālā atbildība, kā arī 2015. gadā – Rotary International Paul Harris atzinību.

Kontakti: marika/at/skk.lv

%d bloggers like this: