VALDES PRIEKŠSĒDĒTĀJA

Man jāpiekrīt Stīva Džobsa atziņai, ka pēc veiksmīgi paveiktām lietām ir jādodas darīt citus burvīgus darbus, pārāk ilgi neuzkavējoties pie sasniegumiem.

Orientācija uz rezultātu un klientu, līderība un mērķa patstāvība, uz procesiem balstīta vadība, personāla attīstība un iesaistīšana, nepārtraukta mācīšanās, partnerattiecību veidošana un korporatīvā sociālā atbildība ir tikai daļa no aktivitātēm, kuras uzsākām gadu atpakaļ un turpinām pilnveidot arī tagad.

Esmu sapratusi, cik svarīgi ir pašiem mācīties un katru dienu paplašināt savu komforta zonu un trenēt smadzenes, attīstīt kristisko domāšanu un analizēt jebkuru informāciju.

Šogad puse no mūsu darbiniekiem ir kļuvuši par studentiem, turpinot izglītoties dažādās pilnveides programmās. Esam burtiski paši iekāpuši studenta kurpēs, lai izprastu kā šodien jūtās students, meklējot kā padarīt studijas aizraujošas un profesionālas. Mēs katru paši dienu mācamies, kā kļūt labākiem, efektivākiem un ātrākiem. Kā noteikt un sasniegt augstākus mērķus. Un ticēt tiem.

Mēs joprojām turpinām aizsākto – būt par atbildīgu izglītības iestādi, kurā cilvēks ir galvenā vērtība. Ar dažādām iniciatīvām domājam par mūsu koledžas ilgtspēju, par dažādību, par vides aizsardzību. Bet nekas nespēj tā iedvesmot, kā jauni sapņi un ambīcijas, kuras tiek īstenotas komandā ar cilvēkiem, kuri mīl savu darbu un paši nepārtraukti mācās un attīstās, lai sasniegtu mērķus.

Novēlot aizraujošu un interesantu jauno mācību gadu, 

Foto: Karlīna Vītoliņa

MARIKA ĢEDERTE, valdes priekšsēdētāja, līdzīpašniece un koledžas dibinātāja

Izveidojusi un nodibinājusi Starptautisko Kosmetoloģijas koledžu, šobrīd valdes priekšsēdētāja.

2004. gadā pabeigusi Rīgas Starptautiskās Ekonomikas un Biznesa augstskolu, iegūstot maģistra grādu uzņēmējdarbības vadībā. Ieguvusi “kvalitātes vadības sistēmas vadītāja” sertifikātu Bureau Veritas, mārketinga un komunikācijas sertifikātu Berlīnes Starptautiskajā biznesa un menedžmenta institūtā. Pabeigusi kursu “Organizācijas veselība” Hārvardas universitātē, “Lean sistēmu” Oksfordā, un “Digitālo mārketingu” RISEBĀ. Šobrīd Jēlas universitātē studē attālināto kursu “Zinātne par labklājību”.

Marika Ģederte  ir Bērnu Paliatīvās aprūpes biedrības patronese, mentore biedrībā “Līdere”, biznesa HUB Turība un programmā “Erasmus jaunajiem uzņēmējiem”, izveidojusi Skaistumkopšanas nozares izglītības kvalitātes fondu un pasniedz Beauty Expert Award balvu labākajiem nozarē.

Bijusi Rotary apgabala (2410 Rīga – Zviedrija) trenere, Rīgas Rīdzenes Rotary kluba prezidente 2017. gadā, Rīgas Uzņēmēju biedre, LTRK Rīgas apakšpadomes locekle.

M. Ģederte 2018. gadā saņēmusi apbalvojumu Cilvēka izaugsmei kategorijā – sociālā atbildība, kā arī 2015. gadā – Rotary International Paul Harris atzinību.

Kontakti: marika/at/skk.lv

%d bloggers like this: