VALDES PRIEKŠSĒDĒTĀJA

Ar ambīciju kļūt par vadošo koledžu veselības aprūpē, tiecamies uz izcilību un kvalitāti, efektīgu un kvalitatīvu studiju pārvaldību, nepārtrauktām inovācijām, starptautiskajiem pētījumiem un novatorisku ideju attīstību.

Būt par atbildīgu izglītības iestādi ir mūsu galvenais stūrakmens, kurā cilvēks ir galvenā vērtība.

Šogad esam atklājuši “Starptautisko sadarbības un inovācijas daļu” , kur pateicoties produktīvai  sadarbībai, tiek uzsākti starptautiski pētījumi un sadarbības projekti.

Pilnvērtīga partnerība, sadarbojoties ar nozares vadošajiem speciālistiem un darba devējiem, ir svarīga, lai speciālisti būtu augsti pieprasīti, sagatavoti un konkurētspējīgi darba tirgū ne tikai Latvijā. Mūsu mērķis ir radīt spējīgus, novatoriskus absolventus ar augstām profesionālām zināšanām, prasmēm un uzņēmēja kompetencēm.

Nekas nespēj tā iedvesmot, kā jauni sapņi un ambīcijas, kuras tiek īstenotas komandā ar cilvēkiem, kuri mīl savu darbu un paši nepārtraukti mācās un attīstās, lai sasniegtu mērķus.

Lai mums visiem izdodās!

MARIKA ĢEDERTE, valdes priekšsēdētāja, līdzīpašniece un koledžas dibinātāja

Izveidojusi un nodibinājusi Starptautisko Kosmetoloģijas koledžu, šobrīd valdes priekšsēdētāja.

2004. gadā pabeigusi Rīgas Starptautiskās Ekonomikas un Biznesa augstskolu, iegūstot maģistra grādu uzņēmējdarbības vadībā.

Marika Ģederte šobrīd ir Bērnu Paliatīvās aprūpes biedrības patronese, bijusi Rotary apgabala (2410 Rīga – Zviedrija) trenere, Rīgas Rīdzenes Rotary kluba prezidente 2017. gadā, Rīgas Uzņēmēju biedre, LTRK Rīgas apakšpadomes locekle, mentore biedrībā “Līdere” un biznesa HUB Turība.

M. Ģederte 2018. gadā saņēmusi apbalvojumu Cilvēka izaugsmei kategorijā – sociālā atbildība, kā arī 2015. gadā – Rotary International Paul Harris atzinību.

Kontakti: marika/at/skk.lv

%d bloggers like this: