VIDES PIEEJAMĪBA

Starptautiskās Kosmetoloģijas koledžas pieejamība cilvēkiem ar īpašām vajadzībām

Starptautiskās Kosmetoloģijas koledžas studiju programas “ Veselības aprūpe “  īstenošanas vieta ir Biznesa augstskolas Turība ēkā  Graudu 68). Šajās vidē ikviena persona var ērti pārvietoties un izmantot telpas atbilstoši tās lietošanas veidam.

Biznesa augstskolas Turība ēkā, kurā notiek lekcijas, ir iespējams patstāvīgi iekļūt ar ratiņkrēslu. Ēkas durvju platums ir atbilstošs iekļūšanai ar ratiņkrēslu. Iekļūšanai lekciju telpās ir pieejams panduss. Studentiem, ir nodrošinātas ērtas iekļūšanas iespējas, kā arī pielāgotas labierīcības skolas pirmajā stāvā.

Lekciju telpa ir C114, 1.stāvā.

SK_photo_vide9aSK_photo_vide_32SK_photo_vide_25SK_photo_vide_23SK_photo_vide_21SK_photo_vide_17SK_photo_vide_31SK_photo_vide_28

Uz skolas otro un trešo stāvu nokļūšana, piesakot palīgu info@skk.lv

Ēdnīca atrodas centrālās ēkas pirmajā stāvā, tās durvju platums ir pielāgots ratiņkrēsla izmēriem un pieļauj brīvu iekļūšanu. Durvju platums minētajās telpās ir lielāks par 0,9m.

20180628_121507

Turības bibliotēka ir pieejama cilvēkiem ar īpašām vajadzībām. Bibliotēka atrodas centrālās ēkas 1. stāvā, iekļūšana bibliotēkas telpās ar ratiņkrēslu iespējama otrpus ēkai, šim nolūkam ir pieejams panduss. Lasītavā pirmajā stāvā atrodas galdi, kas piemēroti lietošanai cilvēkiem ratiņkrēslos.SK_photo_vide_14

Jaunatnes tūrisma mītne ir pielāgota personām ar kustību traucējumiem. Ēkā ir ērtas iekļūšanas un pārvietošanās iespējas cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, kā arī speciāli aprīkots numuriņš – istabas durvju platums paredzēts iekļūšanai ar ratiņkrēslu, istabā ir pielāgotas labierīcības.

SK_photo_vide_16SK_photo_vide_30SK_photo_vide_7

 

%d