Starptautiskā Kosmetoloģijas koledža sadarbībā ar “LEARN& LEAD Centre of innovation” organizē apmācības klātienē pedagogiem

Kā komunicēt tā, lai mani dzirdētu, atbalstītu un iesaistītos?

Kā pasniegt mācību materiālu tā, lai citi to uztvertu ar interesei, iesaistītos un atcerētos?

Aicinām 2021.gada 2.oktobrī no plkst. 9.00- 17.00 apmeklēt klātienē meistarklasi Janas Chynoradska vadībā. Tikšanās laikā uzzināsiet par inovatīvu pieeju mācību procesam, kas balstīta uz personības vajadzību izpratni, analīzi, aktīvu iesaisti un savstarpējo sadarbību.

Pēc piedalīšanās meistarklasē tu:

–   Spēsi iedvesmotu citus rīkoties un sadarboties komandā darba un mācību vidē.

–   Izmantosi efektīvus risinājumus veiksmīgai komunikācijai komandā.

–   Izpratīsi studentorientētas pedagoģijas pieejas pamatprincipus.

–  Iekļausi radošus risinājumus mācību procesā, kas veicinās studentu/komandas biedru komunikācijas prasmju attīstību un aktīvu iesaisti mācību procesā.

– Uzzināsi par CLIL (Content & Language Integrated Learning) satura un valodas integrēto mācību metodoloģiju, kas paplašinās pedogoģisko metožu daudzveidību.

–  Pieredzēsi praktiskus uzdevumus, kas noderēs ikdienas komunikācijā.

Meistarklase piemērota:

Dažādu priekšmetu pasniedzējiem dažādu līmeņu mācību iestādēs, treneriem, augstākā un vidējā līmeņa vadītājiem, komandu vadītājiem. 

Programmā paredzēts:

Plkst. 9.00- 10.30 Uz izglītojamo orientēta mācību pieeja;

Kafijas pauze;

Plkst. 10.45 – 12.15  Komunikācijas būtiskākie elementi & Jaunā laika līdera īpašības;

Pusdienu pauze;

Plkst. 13.15 – 15.45 Satura un valodas integrēta mācīšanās metodoloģija (CLIL (Content & Language Integrated Learning);

Kafijas pauze;

Plkst. 16.00 – 17.00 Laiks atbildēm uz jautājumiem.

Apmācības notiks angļu valodā. Aktīvai dalībai ieteicams B1 (Intermediate) angļu valodas zināšanu līmenis.

Apmeklējot šīs lekcijas būs iespējams iegūt atlaidi 33,00 EUR vērtībā “LEARN&LEAD” izvēlēto kursu padziļinātai apguvei turpmāk. Pilns kursu saraksts: https://learnandlead.lv/courses/

Norises vieta: Starptautiskā Kosmetoloģijas koledža, Graudu iela 68, Turības ēkā, 1.stāva 114. telpa. Vietu skaits ierobežots. Pasākuma apmeklējums 2.oktobrī par brīvu.

Aizpildi pieteikuma formu, lai pieteiktos uz meistarklasi: https://ej.uz/pieteikums_LL

Lūdzam ievērot:

Ievērojot valstī noteiktās prasības, apmeklējot macības būs nepieciešams uzrādīt saderbībspējīgu COVID 19 vakcinācijas sertifikātu vai negatīvu testu, kas veikts ne mazāk kā 48 h, pirms meistarklases.

Turpmākās apmācību iespējas:

4.10-5.10.2021. kurss “Līderības pamati”(klātienē). Kā mainīgajos laikos būt par veiksmīgu līderi, kurš uzrunā un motive citus iesaistīties?

Kursa apraksts: https://learnandlead.lv/2021/09/20/essentials-of-leadership-on-4th-5th-october-2021/

16.11.-17.11.2021. kurss “CLIL(Content & Language Integrated Learning)metodoloģija” (tiešsaistē). Kursa apraksts: https://learnandlead.lv/application-of-a-clil-method-content-and-language-integrated-learning-to-teaching-and-training/ 

Par kursa autori:

Dr.paed. Jana Chynoradska ir  “LEARN & LEAD” Centre of Innovation Slovākijā un HARMONY Academy dibinātāja, pieredzes bagāta mentore un biznesa konsultante vairākām starptautiskām organizācijām. 

Meistarklase ir īpaša iespēja tikties un darboties klātienē. Iesaistīties praktiskajos uzdevumos. Integrēt angļu valodas lietošanu un lieliski pavadīt laiku pozitīvā atmosfērā.

Uz tikšanos 2. oktobrī!

%d bloggers like this: